*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Аденомак таблетки №20

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Адеметионин
  • Форма выпуска: Таблетки
  • Производитель: Macleods Pharmaceuticals (Индия)
  • Код товара: 68322
  • 341.51 грн

  • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Аденомак таблетки №20

Склад:

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить: діючу речовину: 768 мг S-аденозил-L-метіоніну, що відповідає 400 мг адеметіоніна; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію оксид важкий, кремнію діоксид, натрію крохмалю, натрію кроскармелоза, тальк та інші.

Властивості:

S-аденозил-L-метіонін (адеметіонін) - натуральна амінокислота, яка присутня практично у всіх тканинах і рідких середовищах організму.

Адеметіонін, перш за все, діє як коензим і донор метильної групи у багатьох реакціях трансметилювання, що є важливим метаболічним процесом у людини і у тварин. Перенесення метильних груп (трансметилювання) адеметіоніна також є важливим метаболічним процесом при будівництві фосфоліпідної мембрани клітин і відіграє роль в плинності мембран.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується для вживання в раціонах харчування виключно під наглядом лікаря при станах, що супроводжуються зниженням біосинтезу печінкового S-аденозил - L-метіоніну (вплив шкідливого впливу факторів навколишнього середовища, хронічні порушення функціонування травної системи, вживання алкоголю), як додаткове джерело S-аденозіл- L -метіоніну з метою підтримки нормальної функції травної системи, загального зміцнення організму.

Спосіб застосування:

Дорослим приймати всередину по 1 таблетці на добу або за рекомендацією лікаря.

Тривалість лікування залежить від тяжкості перебігу захворювання і визначається лікарем індивідуально.

Таблетки слід ковтати не розжовуючи. Таблетки Аденомак покриті спеціальною оболонкою, яка розчиняється тільки в кишечнику, завдяки чому адеметіонін вивільняється у дванадцятипалій кишці. Для кращого всмоктування активної речовини і для повного терапевтичного ефекту таблетки слід застосовувати між прийомами їжі.

Таблетку Аденомак слід виймати з блістера безпосередньо перед прийомом. Якщо цілісність упаковки порушена, необхідно утриматися від їх застосування.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини засобу.

Генетичні дефекти, що впливають на метіоніновий цикл і/або викликають гомоцистинурію і/або гіпергомоцистеїнемію (наприклад недостатність цистатіонін бета-синтази, дефект метаболізму вітаміну В12).

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.