*Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від показаного на фото

Акард 75 мг №50 таблетки

  • Категорія відпуску: Без рецепту
  • Діюча речовина: Acidumacetylsalicylicum
  • Форма випуску: Таблетки
  • Виробник: Polpharma (Польша)
  • Модель: 61455
  • 77.33 грн

  • Є в наявності
Замовлення в 1 клік

Аптека, де можна отримати товар сьогодні. При відсутності, товар доставимо протягом 48 годин в аптеку або зручним способом доставки.

Аналоги

Инструкция Акард 75 мг №50 таблетки

Показання для застосування. Для зниження ризику: - смерті у пацієнтів з підозрою на гострий інфаркт міокарда; - смерті у пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда; - транзиторних ішемічних атак (ТІА) та інсульту у пацієнтів з ТІА; - захворюваності і смерті при стабільній і нестабільній стенокардії. Для профілактики: - тромбозів і емболій після операцій на судинах (черезшкірнатранслюмінарнакатетернаангіопластика (РТСА), ендартеректомія сонної артерії, аортокоронарне шунтування (CABG), артеріовенозне шунтування); - тромбозів глибоких вен і емболій легень після довготривалої іммобілізації (після хірургічних операцій); - інфаркту міокарда у пацієнтів з високим ризиком розвитку серцево-судинних ускладнень (цукровий діабет, контрольована артеріальна гіпертензія) та особам із багатофакторним ризиком серцево-судинних захворювань (гіперліпідемія, ожиріння, тютюнопаління, літній вік тощо). Для вторинної профілактики інсульту.

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.