*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Анантаваті Кідз сироп 200мл

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Комплексный состав
  • Форма выпуска: Сироп
  • Производитель: Ananta Medicare (Великобритания)
  • Код товара: 69523
  • 165.49 грн

  • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Анантаваті Кідз сироп 200мл

Анантаваті Кідс сироп рослинний для дітей і дорослих для поліпшення пам'яті, уваги і самоконтролю.
 

Склад:

 5 мл сиропу:
 екстракт бакопа Моньє (Bacopa monieri) - 150 мг,
 екстракт Витанії снотворної (Withania somnifera) - 300 мг.
 Допоміжні речовини: цукор, пропіленгліколь, натрію бензоат (Е211), ксантанова камедь, лимонна кислота, моногідрат, аспартам (Е951), ароматизатор «фруктовий мікс»
 

 Активні компоненти:

 Бакопи Моньє.  Встановлено позитивний вплив і хороша переносимість бакопа Моньє у дітей з дефіцитом уваги та гіперактивністю: зниження симптомів імпульсивності, неуважності, гіперактивності, поліпшення самоконтролю і показників уважності при проходженні тестів.  Бакопа Моньє є ефективним засобом для профілактики і корекції когнітивних порушень (концентрація уваги, пам'ять, сприйняття і аналіз інформації), пов'язаних з ішемією головного мозку, покращує швидкість обробки інформації і прискорює здатність щодо прийняття рішень.  Активні компоненти бакопа Моньє (бакозіди) за рахунок підвищення активності кінази, стимулюють відновлення пошкоджених нейронів, нейрональне синтез, синоптичну активність і передачу нервового імпульсу.  Застосування бакопа Моньє сприяє підвищенню рівня γ-аміномасляної кислоти в гіпокампі, проявляє ноотропну, антидепресивну, анксіолітичну та антиоксидантну дію, володіє нейропротекторними властивості, а також протисудомну і протизапальну дію.
 
 Витанія снодійна сприяє зменшенню рівня гормону стресу - кортизолу, підвищення рівня антистресової гормону - дегідроепіандростерона сульфату.  Витанія снодійна надає антидепресивну, анксіолітичну дію, завдяки зниженню рівня трібуліну.  Виявляє стимулюючу дію, зменшує прояви стресу, проявляє нейропротекторну і ноотропну дію.  Встановлено сприятливу дію Витанії снотворної на різні параметри сну - прискорення засипання, збільшення загальної тривалості сну.  Встановлено, що Витанія снодійна може виступати в якості промотора зростання у дітей, добре переноситься, а також підвищує увагу, пізнавальний інтерес і контроль імпульсивності, порушення яких спостерігається у дітей при синдромі дефіциту уваги і гіперактивності.
 

 Показання до застосування:

 Може рекомендуватися в якості джерела біологічно активних речовин рослинного походження.  Сприяє нормалізації функціонування нервової системи, поліпшенню пам'яті, концентрації уваги, здатності до навчання, аналізу інформації, пізнавального інтересу і самоконтролю, а також зменшення гіперактивності, імпульсивності, занепокоєння, в тому числі у дітей з дефіцитом уваги та гіперактивністю.
 
 Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.
 

 Спосіб застосування:

 Сироп приймають внутрішньо після їди, один раз на добу:
 
 дітям 4 - 6 років - 5 мл за один прийом.
 дітям 7 - 11 років - 7,5 мл за один прийом.
 дітям старше 12 років і дорослим - 10 мл за один прийом.
 Тривалість прийому зазвичай становить 3-6 місяців.  Надалі тривалість прийому і можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.
 

 Запобіжні заходи:

 Чи не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного вживання.  Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.  Містить цукор, що необхідно враховувати хворим на цукровий діабет.
 

 Протипоказання:

 Індивідуальна чутливість до компонентів, діти віком до 4 років, вагітність і період годування груддю.
 

ПРИМІТКА:

 Не є лікарським засобом.

Теги: для детей, детский, для памяти, Анантавати Кидз, кидс,

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.