*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Анзибел №30 таблетки

 • Категория отпуска: Без рецепта
 • Действующее вещество: Хлоргексидин
 • Форма выпуска: Таблетки
 • Производитель: Nobel (Турция)
 • Код товара: 55483
 • 127.88 грн

 • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Анзибел №30 таблетки

Склад:

 Діючі речовини: 1 таблетка
 хлоргексидину гідрохлорид 5 мг
 бензокаин 4 мг
 еноксолон 3 мг
 Допоміжні речовини:
 
 Пастилки: сорбіт (Е 420), калію ацесульфам, магнію стеарат;
 
 Пастилки зі смаком ментолу: сорбіт (Е 420), калію ацесульфам, магнію стеарат, смакова  добавка ментолу;
 
 Пастилки зі смаком меду та лимона: сорбіт (Е 420), калію ацесульфам, магнію стеарат, смакова добавка лимона, смакова добавка меду.
 

 Лікарська форма:

 Пастилки.
 

 Основні фізико-хімічні властивості:

 
 круглі двоопуклі пастилки білого або майже білого кольору, гладкі з одного боку та з логотипом «ŋ» - з іншого;
 круглі, двоопуклі пастилки білого або майже білого кольору, з запахом ментолу, гладкі з одного боку та з логотипом «ŋ» - з іншого;
 круглі, двоопуклі пастилки білого або майже білого кольору з запахом лимона і меду, гладкі з одного боку та з логотипом «ŋ» - з іншого.
 фармакологічна група
 Засоби, що застосовуються при захворюваннях горла.  Антисептики.  Код АТС R02А А20.

Опис:

 Порушення бар'єрної функції ротоглотки провокують інфекційні захворювання респіраторної системи, які найчастіше супроводжуються болем у горлі, першіння, кашлем.  Це провокує розвиток хронічного запального процесу слизової оболонки горла, який завдає великої дискомфорт.  Нормальна мікрофлора слизової оболонки рота перешкоджає колонізації потенційно патогенними мікроорганізмами або вже присутніми бактеріями.  Препарати місцевої дії доцільно використовувати в комплексній терапії при запальних бактеріальних ураженнях ротоглотки у дорослих пацієнтів і дітей.
 
 Анзібел - лікарський антисептичний препарат з комбінованим складом, який вигідно відрізняє його від засобів-аналогів.
 
 Анзібел має здатність діяти на різні симптоми і усувати причину їх виникнення:
 
 •  виражена противірусна і антибактеріальна активність;
 •  протизапальний ефект;
 •  виражене усунення болю;
 •  відновлення пошкоджених тканин.
 Таке комплексне дію забезпечується складовими препарату:
 
 Хлоргексидин - ефективний антисептик, який має бактеріостатичну і бактерицидну дію, сприяє кращому очищенню пошкоджених поверхонь.  Активний відносно стафілококів, стрептококів, Candida albicans, Escherichia coli, деяких аеробних і анаеробних бактерій.
 Бензокаїн - місцевоанестезуючий засіб.  Дія розвивається швидко, при цьому не всмоктується в системний кровотік.  Перешкоджає проведенню больового імпульсу по нервових волокнах.
 Енолоксон - комплексний тритерпен сприяє зменшенню набряклості слизової оболонки гортані, має протизапальні, імуномодулюючі та противірусними здібностями.
 Виходячи з властивостей компонентів, Анзібел показаний при інфекційних запальних захворюваннях порожнини рота і глотки.  Препарат випускається фармацевтичною компанією Nobel у вигляді пастилок без смакових добавок, а також зі смаком меду та лимона або ментолу.
 
 Анзібел призначають дорослим і дітям старше 12 років.  Пастилку слід тримати в порожнині рота до повного розчинення.  Максимальна добова доза - 8 пастилок, а тривалість лікування не повинна перевищувати 7 днів.
 
 Завдяки вигідному поєднанню активних компонентів Анзібел володіє різнобічними ефектами - діє одночасно на причину захворювання, усуває симптоми, а також запобігає проникненню вірусів в дихальні шляхи.
 
 

 Показання:

 Місцеве лікування симптомів при інфекційних запальних захворюваннях порожнини рота і глотки.
 

 Протипоказання:

 Підвищена чутливість до компонентів препарату або відома гіперчутливість до інших засобів з анестетіческого активністю, до похідних ефірів з анестетіческого активністю.  Фенілкетонурія.
 
 

 Особливості по застосуванню:

 Не перевищувати рекомендовану дозу.
 
 При застосуванні місцевих анестетиків, в тому числі бензокаїну, існує підвищений ризик виникнення системної токсичності у пацієнтів похилого віку, при гострих захворюваннях або в ослаблених пацієнтів.  При застосуванні еноксолола у пацієнтів похилого віку в високих дозах або при тривалому застосуванні можливі затримка рідини, набряк і артеріальна гіпертензія.
 
 У пацієнтів з порушенням переносимості місцевих анестетиків ефірного типу (особливо похідних параамінобензоіловой кислоти (ПАБА), парабенів або парафенилендиамина (фарба для волосся) можуть також відзначатися порушення переносимості бензокаїну.
 
 Необхідно оцінювати співвідношення користь / ризик у таких ситуаціях: важкі травми слизової оболонки (підвищене всмоктування анестетиків), на поверхнях заповнення пломб або нерівних краях можливо необоротне фарбування внаслідок дії хлоргексидину.
 
 Препарат містить бензокаїн, який може стати причиною позитивного результату допінг-тесту у спортсменів.
 
 Анзібел® містить сорбіт, не рекомендується застосовувати пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози.  Якщо у пацієнта встановлена ​​непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей препарат.Анзібел® містить ацесульфам калію, це слід враховувати пацієнтам з порушенням або зниженням функції нирок або пацієнтам, які перебувають на калій-контрольованої дієті.
 
 Оскільки препарат містить ацесульфам калію, існує ризик підвищення рівня калію в шлунку у пацієнтів з недостатньою абсорбцією калію.  Підвищення рівня калію може викликати подразнення шлунка і діарею.
 
 У пацієнтів з періодонтитом хлоргексидин може викликати збільшення наддесневого каменю.
 
 Необхідно підтримувати належну гігієну ротової порожнини за допомогою зубної пасти проти зубного каменю з метою запобігання накопиченню каменю і забарвлення зубів через дії хлоргексидину.
 

 Застосування в період вагітності або годування   груддю:

 Анзібел® не слід застосовувати в період вагітності.
 
 Еноксолон при застосуванні в високих дозах і в дозах вище 60 мг / добу, при тривалому застосуванні може сприяти затримці рідини, набряку та артеріальної гіпертензії, що слід враховувати у вагітних жінок.
 
 Немає достатніх даних щодо застосування хлоргексидину і бензокаїну вагітним.
 
 Невідомо, проникають чи активні компоненти препарату в грудне молоко, тому препарат не слід застосовувати в період годування груддю.
 
 Спосіб застосування та дози
 Препарат застосовувати в ротову порожнину.  Пастілки тримати до повного розсмоктування.
 
 Рекомендовані дози для дорослих і дітей старше 12 років: 1 таблетка з інтервалом 2-3 години (максимальна добова доза - 8 пастилок).
 
 Застосовувати після їди і після чистки зубів.
 
 Рекомендується не полоскати рот і не пити рідини у великому обсязі протягом 2 годин після розсмоктування пастилок.
 
 Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання і зазвичай становить від 3 до 7 днів, але якщо симптоми захворювання зберігаються або посилюються через 2 доби після початку застосування препарату, слід звернутися до лікаря.
 

 Діти:

 Ефективність та безпечність застосування препарату Анзібел® дітям до 12 років не встановлені, тому не слід призначати препарат цій віковій категорії пацієнтів.
 

 Побічні ефекти:

 З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи закладеність носа.
 
 З боку шкіри і підшкірної клітковини: свербіж, кропив'янка, шкірні висипання, контактний дерматит.
 
 З боку серцево-судинної системи: при хронічному застосуванні можуть бути набряк, артеріальна гіпертензія.З боку травної системи: зміна смаку, зубний наліт, зміна забарвлення / пігментації зубної емалі (коричневі плями), пломб і зубних протезів, паротит, подразнення слизової оболонки шлунка, діарея, болючість язика і слизової оболонки порожнини рота, подразнення або запалення слизової оболонки рота  і мови, а також печіння, свербіж, набряк або почервоніння слизової оболонки у роті або навколо рота.
 

 Термін придатності:

 3 роки.
 

 Умови зберігання:

 Зберігати при температурі не вище 25 ° С в оригінальній упаковці.
 
 Зберігати в недоступному для дітей місці.
 

 Упаковка:

 За 10 пастилок у блістері.
 
 За 10 пастилок у блістері, по 1 або по 3 блістери в картонній упаковці.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.