Препарати для аптечки

196.42 грн

Аптечка автомобільна

для оказания первой помощи..
Модель: 12543
Категорія відпуску: Без рецепту

208.45 грн

Аптечка першої допомоги універсальна (АВ-Фарма)

Для оказания первой помощи...
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Аптечка першої допомоги повинна бути в кожному домі, установі або автомобілі, і для того є певні причини. За своєю суттю аптечка – це медичний набір, який передбачає наявність певних засобів для надання першої медичної допомоги. Кількісний та якісний склад аптечки залежить від того, де і за яких обставин її планують використовувати.

Як правило, існують такі види аптечок:

Кожна аптечка розроблена фахівцями з урахуванням усіх існуючих ризиків, вікових та інших особливостей. Чи варто говорити, що кожна людина може і повинна доповнити «стандартний набір» медикаментів для аптечки препаратами, які потрібні особисто йому. Наприклад, в автомобільній аптечці, як правило, немає антигістамінних препаратів, але якщо ви страждаєте від алергії, то ви повинні додати в неї препарати, які зазвичай приймаєте, а у астматика неодмінно повинен бути в аптечці інгалятор.

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ АПТЕЧКИ?

Перш ніж купити аптечку в аптеці, потрібно звернути увагу на деякі тонкощі, які очевидні фахівцям, але можуть бути втрачені обивателями. Серед таких тонкощів можна відзначити наступні:

  1. Зверніть увагу, чи всі кошти в аптечці мають хороший термін придатності. Прострочені лікарські препарати можуть не тільки не надати належного ефекту, а й нашкодити здоров'ю.
  2. Переконайтеся в наявності блокнота і ручки, які є в багатьох аптечках. Особливо це важливо для аптечки, використовувати яку планують на підприємствах. В блокнот записують всі відомості про випадки на виробництві та травми.
  3. Медикаменти в аптечці повинні знаходитися в непошкодженій упаковці, щоб зберігати свої властивості і якісні характеристики.
  4. У кожній аптечці повинні бути перев'язувальні матеріали та антибактеріальні препарати.
  5. Препарати в аптечці можуть бути різних виробників, так як це не має принципового значення.

Обов'язково перевірте комплектацію і терміни придатності до здійснення покупки, так як медична аптечка обміну та поверненню не підлягає відповідно до норм закону. Варто купити аптечку в Україні в нашій аптечній мережі, так як наші фахівці завжди стежать за якістю ліків для аптечки і дотриманням усіх термінів придатності.


Увага! Ціни дійсні тільки на замовлення, оформлені через сайт!