*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Аторвакор 10мг №60 таблетки +

  • Категория отпуска: По рецепту
  • Действующее вещество: Аторвастатин
  • Форма выпуска: Таблетки
  • Код товара: 55370
  • 152.36 грн

  • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Аторвакор 10мг №60 таблетки +

Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів із підвищеним рівнем загального холестерину, холестерин-ліпопротеїнів низької щільності, аполіпопротеїну Б, тригліцеридів, з метою збільшення холестерин-ліпопротеїнів високої щільності у хворих із первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготна родинна та неспадкова гіперхолестеринемія), комбінованою (змішаною) гіперліпідемією (Фредриксонівський тип ІІа та ІІb), підвищеним рівнем тригліцеридів у сироватці крові (Фредриксонівський тип IV) та хворих із дисбеталіпопротеїнемією (Фредриксонівський тип ІІІ) у випадках, коли дієта не забезпечує належного ефекту. Для зниження рівня загального холестерину та Х-ЛНЩ у хворих з гомозиготною родинною гіперхолестеринемією, коли дієта й інші немедикаментозні засоби не забезпечують належного ефекту. Пацієнтам без клінічних проявів серцево-судинних захворювань, з наявністю або відсутністю дисліпідемії, але які мають кілька факторів ризику серцево-судинних захворювань, таких як тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, низький рівень Х-ЛВЩ або наявність у сімейному анамнезі інформації про серцево-судинні хвороби в молодому віці з метою: зниження ризику фатальних проявів ішемічної хвороби серця і нефатального інфаркту міокарда; зниження ризику виникнення інсульту; зниження ризику виникнення стенокардії і необхідності виконання процедур реваскуляризації міокарда. У пацієнтів з клінічними симптомами коронарних захворювань аторвастатин показаний для: зниження ризику розвитку нефатального інфаркту міокарда; зниження ризику розвитку фатального та нефатального інсульту; зниження ризику при проведенні процедур реваскуляризації; зниження ризику госпіталізації з приводу застійної серцевої недостатності; зниження ризику виникнення стенокардії. Діти (10-17 років) Аторвакор® призначається як доповнення до дієти для зниження рівня загального холестерину, холестерин-ліпопротеїнів низької щільності та аполіпопротеїну Б у хлопчиків і дівчаток у постменархіальний період, віком від 10 до 17 років із гетерозиготною родинною гіперхолестеринемією, навіть за умови дотримання адекватної дієти, якщо: а) рівень Х-ЛНЩ залишається ?1,9 г/л або б) рівень Х-ЛНЩ залишається ?1,6 г/л та: у сімейному анамнезі має місце виникнення серцево-судинних захворювань у молодому віці; у хворих дітей має місце два чи більше інших факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.