*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Биолакт пакет N10

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Lactobacillus acidophilus
  • Форма выпуска: Порошок
  • Код товара: 59978
  • 212.63 грн

  • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Биолакт пакет N10

Для відновлення балансу мікрофлори кишківника та усунення наслідків антибіотикотерапії(дисбактеріозу кишківника, антибіотик-асоційованої діареї, псевдомембранозного коліту) під час та після прийому антибіотиків; при порушенні рівноваги кишкової мікрофлори (дисбактеріозі); для підтримання нормальної функції травлення; для усунення проявів шлунково-кишкових розладів: закреп, діарея, метеоризм (в тому числі - пов’язаних зі зміною харчового режиму та раціону, води, стресом та ін.); під час корекційного (дієтичного) харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба, гастроентерит, коліт, синдром подразненої товстої кишки, порушення всмоктування, інфекційні кишкові захворювання); для підтримання нормальної функції травлення в умовах постійних стресів та вживання сучасних продуктів, які містять компоненти, що несприятливо впливають на мікрофлору кишківника; в комплексі заходів для усунення дисбіозу піхви у жінок; при лактазній недостатності; при алергічних захворюваннях (атопічний дерматит, екзема та інші алергодерматози, харчова алергія); для покращення загального стану при синдромі хронічної втоми; в комплексі заходів при остеопорозі, в т.ч. у жінок у період менопаузи (для покращення засвоєння кальцію).

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.