*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Биовен Моно р-н д/ін. фл. 50мл

  • 3 645

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Биовен Моно р-н д/ін. фл. 50мл

Склад:

діюча речовина: Human normal immunoglobulin for intravenous administration.

1 мл препарату містить імунологічно активного білкової фракції імуноглобуліну G 0,05 г.

допоміжна речовина: мальтози моногідрат.

Лікарська форма:

Розчин для ін'єкцій 5%.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора або злегка опалесцююча, безбарвна або злегка жовтуватого кольору рідина.

Фармакотерапевтична група:

Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення.

Показання:

Замісна терапія

• Синдроми первинного імунодефіциту, такі як:

• вроджена агаммаглобулінемії і гипогаммаглобулинемия.

• загальний варіабельний імунодефіцит.

• важкий комбінований імунодефіцит.

• синдром Віськотта-Олдріча.

• транзиторна гипогаммаглобулинемия у дітей.

• Синдроми вторинного иммунодифицита, такі як:

• важкі рецидивуючі бактеріальні інфекції у дітей з ВІЛ/СНІД.

• цитопенії різного генезу (гострий і хронічний лейкоз, апластична анемія, стан після терапії цитостатиками).

• тяжкі форми бактеріально-токсичних і вірусних інфекцій у дорослих і дітей (включаючи хірургічні ускладнення, що супроводжуються бактеріємією і септикопиемическими станами і при підготовці хірургічних хворих до операції).

• профілактика та лікування інфекцій у недоношених дітей із малою масою тіла при народженні.

Імуномодулююча терапія:

• ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура.

• синдром Гійєна-Барре.

• синдром Кавасакі.

• хронічна запальна нейропатія (що демиелинизуе).

• загальна міопатія.

• гранулематоз Вегенера.

• дерматоміозит.

• системні захворювання сполучної тканини (ревматоїдний артрит).

Протипоказання:

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Гіперчутливість до гомологічних імуноглобулінів, особливо в дуже рідкісних випадках дефіциту IgA, коли пацієнт має антитіла до IgA. Введення імуноглобуліну протипоказано особам, які мають в анамнезі тяжкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим, страждаючим алергічними захворюваннями або які мають схильність до алергічних реакцій, при введенні імуноглобуліну і в наступні 8 діб рекомендуються антигістамінні засоби. Особам, страждаючим імунопатологічні системними захворюваннями (імунні хвороби крові, колагеноз, нефрит), препарат призначати після консультації з відповідним фахівцем. У період загострення алергічного процесу введення препарату проводиться після укладення алерголога за життєвими показаннями.

Таким чином, при введенні препарату Биовен моно® або інших препаратів для парентерального введення, що містять мальтозу, вимірювання глюкози крові необхідно проводити глюкозо-специфічним методом.

Інформацію по використанню систем для визначення рівня глюкози в крові, включаючи тест-смужки, слід ретельно аналізувати на відповідність системи препаратам для парентерального введення з мальтозу. При наявності будь-яких сумнівів слід звернутися до виробника тест-систем інформації про відповідність системи парентеральним препаратів, які містять мальтозу.

на здатність керувати автомобілем і працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Препарат вводити внутрішньовенно краплинно. Швидкість введення для дітей повинна складати від 0,08 до 0,5 мл/хв в залежності від маси тіла, для дорослих – 1-1,5 мл/хв. Більш швидке введення може викликати розвиток колаптоїдний реакції.

При вродженій агамаглобулінемії або гіпогаммаглобулінемії, інших синдромах первинного дефіциту, включаючи важкий комбінований імунодефіцит, синдром Віськотта-Олдріча, загальний варіабельний імунодефіцит, транзиторну гипогаммаглобулинемию у дітей - по 8-10 мл (0,4-0,5 г//кг (мінімальна доза – 4 мл (0,2 г)/кг, максимальна – 16 мл (0,8 г)/кг) кожні 3-4 тижні, підбір дози здійснюється індивідуально в залежності від вираженості інфекційного синдрому (оптимальним вважається досягнення рівня сироваткового IgG 5 г/л, але не менше 3-4 г/л).

При замісної терапії при вторинному імунодефіциті – по 4-8 мл (0,2-0,4 г)/кг кожні 3-4 тижні.

При важких рецидивуючих бактеріальних інфекціях у дітей з ВІЛ/СНІД – по 8 мл (0,4 г)/кг кожні 3-4 тижні.

При цитопениях різного генезу (гострий і хронічний лейкоз, апластична анемія, стан після терапії цитостатиками) – по 4-8 мл (0,2-0,4 г) кг/добу протягом 4-5 діб або 20 мл (1 г)/кг/добу, 2 доби.

При важких формах бактеріально-токсичних і вірусних інфекцій у дорослих і дітей (включаючи хірургічні ускладнення, що супроводжуються бактеріємією і септикопиемическими станами і при підготовці хірургічних хворих до операції) – по 8 мл (0,4 г)/кг/добу 1-4 доби .

При ідіопатичній тромбоцитопенічній пурпурі – по 4-8 мл (0,2-0,4 г)/кг/добу протягом 2-5 діб або 16-20 мл (0,8-1 г)/кг/добу в 1-у добу і в разі необхідності – на 3 добу.

Синдром Гійєна-Барре, хронічної запальної нейропатії (який демиелизирует), загальною міопатії, гранулематозі Вегенера – по 8 мл (0,4 г)/кг/добу, протягом 3-7 діб, при необхідності 5-денні курси лікування повторюються з інтервалами в 4 тижні.

При дерматомиозите – по 20 мл (1 г) кг/добу протягом 3-5 діб.

При системних захворюваннях сполучної тканини (ревматоїдний артрит) – по 4-10 мл (0,2 - 0,5 м)/ кг/добу протягом 5 діб.

При синдромі Кавасакі – по 20-40 мл (1-2 м)/кг в рівних дозах 2-5 діб, або 40 мл (2 г)/кг одноразово (додаток до терапії ацетилсаліциловою кислотою).

При профілактиці і лікуванні інфекцій у недоношених дітей із малою масою тіла при народженні – по 3-8 мл (0,15-0,4 г)/кг на 2-х-3-ие добу життя (на першому етапі) і на 2-ий-3-му тижні життя ( на другому етапі).

Діти. Препарат можна застосовувати в педіатричній практиці (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Передозування:

Передозування може призвести до перевантаження рідиною та підвищення її в'язкості, особливо у пацієнтів з цими ризиками, включаючи пацієнтів літнього віку або пацієнтів з порушеннями функції нирок.

Побічні реакції:

З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія, лімфаденопатія, гемоліз, лейкопенія, гемолітична анемія.

З боку імунної системи: гіперчутливість, анафілактичний шок, анафілактична реакція, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя.

З боку ендокринної системи: порушення функції щитовидної залози.

З боку нервової системи: головний біль, порушення мозкового кровообігу, асептичний менінгіт, мігрень, запаморочення, парестезія, гіпостезія, амнезія, відчуття печіння, дизартрія, дисгевзія, порушення рівноваги, транзиторна ішемічна атака, тремор.

Психічні порушення: збудження, тривожність, безсоння.

З боку серця: інфаркт міокарда, тахікардія, серцебиття, ціаноз.

З боку судин: недостатність периферичних судин, артеріальна гіпотензія, артеріальна гіпертензія, периферична холодність, флебіт, тромбоз глибоких вен.

З боку дихальної системи, торакальні та медіастинальні порушення: дихальна недостатність, легенева емболія, легеневий набряк, бронхоспазм, задишка, кашель, збільшена частота дихання, ринорея, астма, закладеність носа, орофарингіальний набряк, фаринголарингальная біль.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, діарея, біль у животі.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: екзема, кропив'янка, висип, еритематозний висип, дерматит, свербіж, алопеція, холодний піт, фотосенсибілізація, нічне потіння.

З боку кістково-м'язової системи та сполучної тканини: біль у спині, біль у кінцівках, артралгія, судоми м'язів, посмикування м'язів, міалгія.

З боку нирок та сечовидільної системи: гостра печінкова недостатність, протеїнурія.

З боку органів зору: кон'юнктивіт, біль в очах, набряк очей.

З боку органів слуху: вертиго, рідина у внутрішньому вусі.Загальні порушення і розлади в місці введення: лихоманка, грипоподібні симптоми, слабкість, дискомфорт у грудях, біль, відчуття стиснення в грудях, астенія, нездужання, периферичні набряки, відчуття жару, втома, озноб, припливи, гіперемія, пітливість; реакції в місці введення, включаючи біль, підвищення чутливості, почервоніння, набряк, флебіт, свербіж.

Лабораторні дослідження: підвищення печінкових ферментів, помилковий позитивний рівень глюкози в крові, підвищення креатиніну крові, підвищений рівень холестерину в крові, підвищений рівень сечовини, знижений рівень гематокриту, знижений рівень еритроцитів, позитивна пряма проба Кумбса, зменшене насичення киснем.

Інфекції та інвазії: бронхіт, назофарингіт, хронічний синусит, мікоз, інфекція, інфікування нирок, синусит, інфікування верхніх дихальних шляхів, інфікування сечових шляхів, бактеріальне інфікування сечових шляхів.

Травми, отруєння та загальні процедурні ускладнення: забій, гостре ураження легень, пов'язане з переливанням крові.

Педіатрична популяція: частота, тип і тяжкість побічних реакцій у дітей така ж, як у дорослих.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 до 8 ?С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Несумісність:

Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній інфузійній системі.

Упаковка:

По 25 мл, або 50 мл, або 100 мл у пляшці або флаконі. По 1 пляшці або флакону в пачці.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.