*Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від показаного на фото

Депапилин 395мг капсулы №30

 • Категорія відпуску: Без рецепту
 • Діюча речовина: Індол-3-карбінол
 • Форма випуску: Капсули
 • Виробник: ТОВ "Бовіос фарм"(Україна)
 • Модель: 66902
 • 295.00 грн

 • Є в наявності
Замовлення в 1 клік

Аптека, де можна отримати товар сьогодні. При відсутності, товар доставимо протягом 48 годин в аптеку або зручним способом доставки.

Аналоги

Инструкция Депапилин 395мг капсулы №30

Склад:

1 капсула містить: активні інгредієнти: індол-3-карбінол – 200 мг (mg), екстракт прутняку – 100 мг (mg), екстракт броколі – 50 мг (mg), екстракт зеленого чаю – 50 мг (mg); допоміжні речовини: наповнювачі: діоксид кремнію аморфний, мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 15,0 г (g), вуглеводи – 1,1 г (g), жири – 0 г (g); 64,4 ккал (kcal)/(269,4 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки – 0,13 г (g), вуглеводи – 0,01 г (g), жири – 0 г (g); 0,54 ккал (kcal)/2,26 кДж (kJ).

Рекомендації щодо застосування:

Може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин рослинного походження; сприяє нормалізації функціонування органів жіночої репродуктивної системи та молочних залоз, зокрема ендокринній регуляції.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Властивості:

 • Перешкоджує злоякісній трансформації клітин при доброякісних процесах: мастопатії, міомі матки, гиперплазії ендометрію, дисплазії шийки матки, гіперплазії передміхурової залози
 • Підтримує баланс гормонів, які забезпечують репродуктивну функцію
 • Нормалізує роботу репродуктивної системи
 • Забезпечує профілактику новоутворень при наявності спадкової схильності або інфікування вірусом папіломи людини

 

Індол-3-карбінол – потужний онкопротектор з клінічно доведеною ефективністю. Індол-3-карбінол повністю блокує гормонзалежний шлях розвитку новоутворень: попереджує проліферацію клітин в естрогензалежних тканинах, а також індукує апоптоз в клітинах, які вже піддалися пухлинній трансформації. Має противірусну ефективність відносно вірусу папіломи людини.

Екстракт прутняку звичайного:

Джерело незамінних жирних кислот і флавоноїдів.
Врівноважує роботу ендокринної системи: у жінок нормалізує утворення пролактину та співвідношення між естрогеном і прогестероном у другій фазі менструального циклу, усуваючи ПМС, у чоловіків – позитивно впливає на лібідо та сперматогенез.

Екстракт броколі :

Широко застосовується в усьому світі з метою онкопротекції. Броколі перешкоджує розвитку злоякісних новоутворень за рахунок сульфорафану – природного модулятора протипухлинного імунітету. За рахунок високої концентрації флавоноїдів екстракт броколі нормалізує гормональний баланс та незамінний для нормального функціонування репродуктивної системи.

Екстракт зеленого чаю:

Містить природний антиоксидант епигаллокатехіна галлат, який довів свою ефективність в онкопротекції. Також зелений чай в цілому тонізує організм і усуває синдром хронічної втоми.

Спосіб застосування та дози:

Вживати жінкам по 2 капсули на добу не залежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 4-6 місяців. Курс прийому визначається лікарем індивідуально.

Протипоказання

Індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 

ПРИМІТКА:

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску

1 капсула масою нетто 395 мг (±) 7%.

Кількість капсул в 1 упаковці: 30 капсул

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 0С до 25 0С в сухому, захищеному від світла і не доступному для дітей місці.

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.