*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Депапилин 420мг капсулы №60

 • Категория отпуска: Без рецепта
 • Действующее вещество: Индол-3-карбинол
 • Форма выпуска: Капли
 • Производитель: Бовиос Фарм (Украина)
 • Код товара: 70915
 • 635

 • В наличии
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Депапилин 420мг капсулы №60

Склад:

1 капсула містить: активні інгредієнти: індол-3-карбінол – 200 мг (mg), екстракт прутняку – 100 мг (mg), екстракт броколі – 50 мг (mg), екстракт зеленого чаю – 50 мг (mg); допоміжні речовини: наповнювачі: діоксид кремнію аморфний, мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 15,0 г (g), вуглеводи – 1,1 г (g), жири – 0 г (g); 64,4 ккал (kcal)/(269,4 кДж (kJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки – 0,13 г (g), вуглеводи – 0,01 г (g), жири – 0 г (g); 0,54 ккал (kcal)/2,26 кДж (kJ).

Рекомендації щодо застосування:

може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин рослинного походження; сприяє нормалізації функціонування органів жіночої репродуктивної системи та молочних залоз, зокрема ендокринній регуляції.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Властивості:

 • Перешкоджує злоякісній трансформації клітин при доброякісних процесах: мастопатії, міомі матки, гиперплазії ендометрію, дисплазії шийки матки, гіперплазії передміхурової залози
 • Підтримує баланс гормонів, які забезпечують репродуктивну функцію
 • Нормалізує роботу репродуктивної системи
 • Забезпечує профілактику новоутворень при наявності спадкової схильності або інфікування вірусом папіломи людини

Індол-3-карбінол – потужний онкопротектор з клінічно доведеною ефективністю. Індол-3-карбінол повністю блокує гормонзалежний шлях розвитку новоутворень: попереджує проліферацію клітин в естрогензалежних тканинах, а також індукує апоптоз в клітинах, які вже піддалися пухлинній трансформації. Має противірусну ефективність відносно вірусу папіломи людини.

Екстракт прутняку звичайного – джерело незамінних жирних кислот і флавоноїдів.
Врівноважує роботу ендокринної системи: у жінок нормалізує утворення пролактину та співвідношення між естрогеном і прогестероном у другій фазі менструального циклу, усуваючи ПМС, у чоловіків – позитивно впливає на лібідо та сперматогенез.

Екстракт броколі широко застосовується в усьому світі з метою онкопротекції. Броколі перешкоджує розвитку злоякісних новоутворень за рахунок сульфорафану – природного модулятора протипухлинного імунітету. За рахунок високої концентрації флавоноїдів екстракт броколі нормалізує гормональний баланс та незамінний для нормального функціонування репродуктивної системи.

Екстракт зеленого чаю містить природний антиоксидант епигаллокатехіна галлат, який довів свою ефективність в онкопротекції. Також зелений чай в цілому тонізує організм і усуває синдром хронічної втоми.

Спосіб застосування:

По 1 капсулі 2 рази на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 4-6 місяців. Курс прийому визначається лікарем індивідуально.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, діти, період вагітності та період лактації.
Застереження щодо вживання: не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.


Протипоказання:

Індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації

Застереження:

не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску:

1 капсула масою нетто 395 мг (±) 7%.

Кількість капсул в 1 упаковці: 30 капсул

Умови зберігання:

зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 0С до 25 0С в сухому, захищеному від світла і не доступному для дітей місці.

Дозволено Міністерством охорони здоров'я. Згідно ТУ У 10.8-40917126-001:2017.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.