*Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від показаного на фото

Диакарб 250мг №30 таблетки

  • Категорія відпуску: За рецептом
  • Діюча речовина: Ацетазоламід
  • Форма випуску: Таблетки
  • Модель: 854
  • 312.88 грн

  • Є в наявності
Замовлення в 1 клік

Аптека, де можна отримати товар сьогодні. При відсутності, товар доставимо протягом 48 годин в аптеку або зручним способом доставки.

Аналоги

Инструкция Диакарб 250мг №30 таблетки

Лікування глаукоми: - хронічна відкритокутова глаукома; - вторинна глаукома; - закритокутова глаукома (для короткочасної передопераційної терапії та перед офтальмологічними процедурами, для зменшення внутрішньоочного тиску). Лікування набряків: - при серцевій недостатності; - набряків, спричинених прийомом лікарських засобів. Лікування епілепсії (у комбінації з іншими протисудомними засобами): - petit mal (малі напади) у дітей; - grand mal (великі напади) у дорослих; - змішаної форми. Лікування висотної хвороби (препарат скорочує час акліматизації, але його вплив на прояви цієї хвороби незначний).

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.