*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Фиброколиум саше №18

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Комплексный состав
  • Форма выпуска: Саше
  • Производитель: SPECCHIASOL S.r.l.,Италия
  • Код товара: 69372
  • По запросу

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Фиброколиум саше №18

Склад:

Лузга насіння подорожника (Plantago ovata Forsk.); грушевий ароматизатор; сухий екстракт плодів тамаринду (індійський фінік) (Tamarindus indica L.) ; лимонна кислота; концентрат грушевого соку; кремнію діоксид; підсолоджувач: стевіол глікозиди (з листя Стевії медової - Stevia rebaudiana Bertoni) ; травні ферменти з ферментованих злаків (амілаза, лактаза, ліпаза, целюлаза); корінь імбиру (Zingiber officinale Rosc.), титрований до 20% гінгеролів.


Вміст діючих речовин 2 пакетика Денна доза

Лузга насіння подорожника - 8 г Сухий екстракт плодів тамаринду 270 мг

Травні ферменти з ферментованих злаків - 60 мг

Амілаза - 480 SKB

Лактаза - 480 ALU

Ліпаза - 36 FIP

Целюлаза

18 CU Корінь імбиру, сухий екстракт 30 мг вміст гінгеролів 6 мг

Показання:

Фіброколіум є дієтичною добавкою з клітковиною насіння подорожника (псіліум) та тамаринду, які корисні для забезпечення регулярності кишкового транзиту. Крім того, псіліум надає пом'якшувальну і заспокійливу дію на систему травлення та має пребіотіческій ефект; тамаринд допомагає нормалізувати об’єм і консистенцію калових мас, а імбир сприяє регуляції травної функції, регулярній моториці шлунково-кишкового тракту і видалення газів з кишечника.


Спосіб застосування:

Рекомендується приймати по 1 пакетику один або два рази на день, окремо від прийому їжі. Вміст пакетика необхідно висипати в склянку, наповнену негазованою водою (200 мл), добре розмішати і відразу ж випити.
Можливе збільшення консистентності до желеподібної маси є характерним для даного препарату і не впливає на якість продукту.
Застереження: дієтичні добавки не є замінниками різноманітної, збалансованої дієти і здорового способу життя. Не слід перевищувати рекомендовану денну дозу. Зберігати в недоступному для дітей місці. Приймати не раніше, ніж через 2 години після можливого прийому лікарських засобів.
Вміст: 20 пакетиків по 4,66 г кожен.
Маса нетто: 93,2 г
Без ГМО
бажано використовувати протягом терміну придатності, який вказаний (разом з номером серії) в нижній частині упаковки. Термін придатності відноситься до продукту, герметичність якого не порушена, який зберігається належним чином, в прохолодному і сухому місці.
Цей продукт внесено Міністерством охорони здоров’я Італії до Реєстру харчових добавок під кодом № 70914.

ІМБІР
"Таке благодатне пощипування!"
Завдяки наявності гінгерол імбир сприяє нормальній перистальтиці кишечника; крім того, ці активні речовини викликають пощипування, яке відчувається при застосуванні імбиру.


НАСІННЯ ПОДОРОЖНИКУ (ПСІЛІУМ)
багате водорозчинними волокнами, відмінно підходить для стимулювання транзиту кишкових мас, не дратує кишечник, а також має пребіотичні властивості, заспокійливу і пом'якшувальну дію на травну систему.


ТРАВНІ ФЕРМЕНТИ
Набір ферментів продукту впливає на:
амілаза: на крохмалі
Лактаза: на лактозу
Ліпаза: на ліпіди
Целюлаза: на целюлозу

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.