*Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від показаного на фото

Фиброколиум саше №18

  • Категорія відпуску: Без рецепту
  • Діюча речовина: Комплексний склад
  • Форма випуску: Саше
  • Виробник: SPECCHIASOL S.r.l.,Италия
  • Модель: 69372
  • Ціна по запиту

Замовлення в 1 клік

Аптека, де можна отримати товар сьогодні. При відсутності, товар доставимо протягом 48 годин в аптеку або зручним способом доставки.

Аналоги

Инструкция Фиброколиум саше №18

Склад:

Лузга насіння подорожника (Plantago ovata Forsk.); грушевий ароматизатор; сухий екстракт плодів тамаринду (індійський фінік) (Tamarindus indica L.) ; лимонна кислота; концентрат грушевого соку; кремнію діоксид; підсолоджувач: стевіол глікозиди (з листя Стевії медової - Stevia rebaudiana Bertoni) ; травні ферменти з ферментованих злаків (амілаза, лактаза, ліпаза, целюлаза); корінь імбиру (Zingiber officinale Rosc.), титрований до 20% гінгеролів.


Вміст діючих речовин 2 пакетика Денна доза

Лузга насіння подорожника - 8 г Сухий екстракт плодів тамаринду 270 мг

Травні ферменти з ферментованих злаків - 60 мг

Амілаза - 480 SKB

Лактаза - 480 ALU

Ліпаза - 36 FIP

Целюлаза

18 CU Корінь імбиру, сухий екстракт 30 мг вміст гінгеролів 6 мг

Показання:

Фіброколіум є дієтичною добавкою з клітковиною насіння подорожника (псіліум) та тамаринду, які корисні для забезпечення регулярності кишкового транзиту. Крім того, псіліум надає пом'якшувальну і заспокійливу дію на систему травлення та має пребіотіческій ефект; тамаринд допомагає нормалізувати об’єм і консистенцію калових мас, а імбир сприяє регуляції травної функції, регулярній моториці шлунково-кишкового тракту і видалення газів з кишечника.


Спосіб застосування:

Рекомендується приймати по 1 пакетику один або два рази на день, окремо від прийому їжі. Вміст пакетика необхідно висипати в склянку, наповнену негазованою водою (200 мл), добре розмішати і відразу ж випити.
Можливе збільшення консистентності до желеподібної маси є характерним для даного препарату і не впливає на якість продукту.
Застереження: дієтичні добавки не є замінниками різноманітної, збалансованої дієти і здорового способу життя. Не слід перевищувати рекомендовану денну дозу. Зберігати в недоступному для дітей місці. Приймати не раніше, ніж через 2 години після можливого прийому лікарських засобів.

Вміст: 20 пакетиків по 4,66 г кожен.
Маса нетто: 93,2 г

Без ГМО
Бажано використовувати протягом терміну придатності, який вказаний (разом з номером серії) в нижній частині упаковки. Термін придатності відноситься до продукту, герметичність якого не порушена, який зберігається належним чином, в прохолодному і сухому місці.
Цей продукт внесено Міністерством охорони здоров’я Італії до Реєстру харчових добавок під кодом № 70914.


ІМБІР
"Таке благодатне пощипування!"
Завдяки наявності гінгерол імбир сприяє нормальній перистальтиці кишечника; крім того, ці активні речовини викликають пощипування, яке відчувається при застосуванні імбиру.


НАСІННЯ ПОДОРОЖНИКУ (ПСІЛІУМ)
Багате водорозчинними волокнами, відмінно підходить для стимулювання транзиту кишкових мас, не дратує кишечник, а також має пребіотичні властивості, заспокійливу і пом'якшувальну дію на травну систему.


ТРАВНІ ФЕРМЕНТИ
Набір ферментів продукту впливає на:
Амілаза: на крохмалі
Лактаза: на лактозу
Ліпаза: на ліпіди
Целюлаза: на целюлозу

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.