*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Гіалера емульсія стік 15 мл №20

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Натрия альгинат
  • Форма выпуска: Эмульсия
  • Производитель: Альпифлор (Италия)
  • Код товара: 69316
  • 256

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Гіалера емульсія стік 15 мл №20

Склад:

1 стік (15 мл емульсії) містить: натрію гіалуронат – 0,015 г, натрію альгінат – 0,375 г, натрію бензоат, ксиліт, ароматизатор «груша», воду очищену, калію сорбат, аксол С 62, сукралозу.

Рекомендації щодо застосування:

дієтична добавка до раціону харчування для нормалізації функціонування слизової оболонки шлунку та стравоходу, усунення печії.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Печія – неприємне відчуття печіння або болю в ділянці за грудиною або в горлі, яке виникає при подразненні стінок стравоходу кислим шлунковим соком або жовчу та, як правило, супроводжується відчуттям кислоти або гіркоти в роті, переповнення та важкості в шлунку. Печія виникає переважно зранку або після вживання жирної та гострої їжі, фаст-фуду, солодощів, здоби, газованих та алкогольних напоїв, куріння тощо. Гіалератм містить унікальну запатентовану комбінацію альгінату натрію та натрію гіалуронату для підтримки нормального функціонування слизової оболонки шлунку та стравоходу, усунення печії.

Згідно загально-доступним літературним джерелам, основні речовини, що входять до складу Гіалеритм, мають наступні характеристики:

альгінат натрію – природний полісахарид, який отримують з бурих водоростей. Альгінат натрію взаємодіє з соляною кислотою шлункового соку з утворенням гелеподібного, рухливого захисного бар’єру на поверхні рідкого вмісту шлунку. Захисний бар’єр має нейтральне значення рН та захищає слизову оболонку шлунку та стравоходу від агресивної дії соляної кислоти та пепсину. Захисна дія альгінату натрію проявляється значним послабленням больових та диспептичних проявів, а саме: печії, відрижки кислим, важкості в шлунку; гіалуронова кислота (у вигляді натрію гіалуронату) – фізіологічний полісахаридний комплекс, який міститься в тканинах та рідинах організму людини. Особливою властивістю гіалуронової кислоти є виражена здатність зв’язувати молекули води та утворювати на поверхні слизової оболонки шлунку та стравоходу тонку захисну плівку, яка зберігається на протязі тривалого часу та покриває нервові закінчення і створює механічний бар’єр, що перешкоджає подраз-ненню та пошкодженню. Гіалуронова кислота створює умови для відновлення пошкоджених клітин та заживлення слизової оболонки, сприяє зменшенню запалення та усуненню дискомфорту в шлунку, володіє антисептичною дією. Спираючись на властивості основних речовин, що входять до складу Гіалеритм, її рекомендовано вживати для полегшення стану: - при симптоматичній печії.

- при важкості в шлунку.

- при відрижці кислим.

- при підвищеній кислотностішлункового соку.

- при розладах травлення врезультаті закиду кислого шлункового вмісту в стравохід (рефлюкс).

Спосіб застосування та дози:

дітям з 6 років та дорослим вживати по 1 стіку після вживання їжі, а також, за необхідністю, перед сном.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем!

Протипоказання:

індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу засобу, дитячий вік до 6 років, жінки у період вагітності та лактації.

Застереження:

не перевищувати рекомендовану дозу. У період вагітності та лакта-ції вживати тільки за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання:

зберігати в оригінальній упаковці, у сухому, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Строк придатності - 4 роки від дати виготовлення. Не використовувати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Упаковка:

емульсія по 15 мл у стіках № 20 у коробці з картону.

ПРИМІТКА:

Не є лікарським препаратом.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.