*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Гепанекс 490мг №30 капсулы

 • Категория отпуска: Без рецепта
 • Действующее вещество: Комплексный состав
 • Форма выпуска: Капсулы
 • Код товара: 61672
 • 186.30 грн

 • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Гепанекс 490мг №30 капсулы

Гепанекс

Гепанекс капсули по 490 мг №30

Виробник

Склад

1 капсула містить:

активні інгредієнти:
сухий екстракт листя артишоку іспанського (Cynara scolymus) 200 мг
сухий екстракт силімарину 140 мг
холіну бітартрат 100 мг
сухий екстракт кульбаби лікарської (Taraxacum officinale) 30 мг
L-метіонін 20 мг
оболонка капсули: желатин, барвники: оксид заліза червоний, титану діоксид.

Властивості

Гепанекс - спеціально розроблений для застосування при захворюваннях печінки, жовчного міхура і нирок.

Сухий екстракт листя артишоку іспанського має гепатопротекторну, жовчогінну, антитоксичну і діуретичну дію, що обумовлено біологічно активними речовинами, які входять до його складу: цинарин, фенолкислотами, біофлавоноїдами, інулін. Нормалізує метаболізм, захищає клітини печінки і нирок від дії токсинів і сприяє їх виведенню з організму. Діуретичні властивості екстракту артишоку сприяють зменшенню рівня азотистих сполук в крові. Виведення з організму іонів натрію не супроводжується виведенням іонів калію, що сприяє зменшенню набряків і не впливає на роботу серця. Сприяє зменшенню рівня холестерину в крові.

Сухий екстракт силімарину є комплексом основних біологічно активних речовин розторопші плямистої (Silybum marianum), які характеризуються антиоксидантними, мембраностабілізуючими, антігепатотоксичними, протизапальними і антифіброзними властивостями, а також підсилюють регенераційні процеси в клітинах печінки.

Холіну бітартрат необхідний для синтезу фосфоліпідів і грає важливу роль в транспортуванні жирів в клітини і з клітин. Холін сприяє емульгування жирів, зміцнює мембрани клітин, запобігає пошкодженню і сприяє їх відновленню. Сприяє також засвоєнню жиророзчинних вітамінів А, D, E і K.

Сухий екстракт кульбаби лікарської (Taraxacum officinale, синонім: Taraxacum mongolicum) має жовчогінну, спазмолітичну, протизапальну, діуретичну і заспокійливу дію, що обумовлено біологічно активними речовинами - тритерпенових сполуками, ситостерин, сігмастерин, інулін, холін, нікотинаміду, глікозидами.

L -метіонін є незамінною амінокислотою, необхідно для синтезу білків, нуклеїнових кислот, гормонів, креатину; має гепатопротекторну, ліпотропну, антиоксидантну і регенеративну дії. Зменшує рівень холестерину і збільшує концентрацію фосфоліпідів в крові. L-метіонін окисляє сечу, тому сприяє запобіганню інфекцій сечовивідних шляхів і утворення каменів в нирках.

Рекомендації щодо застосування

Гепанекс рекомендований як додаткове джерело силімарину, холіну, L-метіоніну, цинарину, фенолкислот, біофлавоноїдів, інуліну, тритерпенових сполук, ситостерин з метою нормалізації функціонального стану травної та сечовивідної систем при:

 • хронічних захворюваннях печінки (цироз, хронічний гепатит) токсичного пошкодження печінки (алкогольна гепатопатія, токсичний гепатит різної етіології);
 • дистрофії і жирової інфільтрації печінки дискінезії жовчовивідних шляхів (гіпокінетичний варіант) хронічний некалькульозний холецистит;
 • постхолецистектомічному синдромі хронічної інтоксикації (гепатотоксичними речовинами, нітросполуками, солями важких металів);
 • сечокам'яної хвороби;
 • уратурія;
 • ацетонемії.

Спосіб застосування

Приймати дорослим і дітям старше 12 років і старше по 1 капсулі 2 рази на добу незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Тривалість прийому становить від 2 тижнів до 3 місяців і визначається індивідуально.

Протипоказання

Вагітність і період лактації, індивідуальна непереносимість компонентів, гострі захворювання нирок, печінки і жовчовивідних шляхів.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі.

Термін придатності 24 місяці від дати виробництва

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.