*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Гирудовен-комплит 50г гель

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Форма выпуска: Гель
  • Код товара: 47595
  • 36.94 грн

  • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Гирудовен-комплит 50г гель

Склад:

Діючі речовини: екстракт кінського каштана, екстракт медичної п'явки, камфора, ментол.
 
 1 туба гелю для ніг Гірудовен містить:
 
 екстракт кінського каштана - 10%;
 екстракт п'явки медичної - 15%;
 камфора - 0,3%;
 ментол - 0,25%;
 допоміжні інгредієнти.

 Показання до застосування:

 Гірудовен застосовують для симптоматичної терапії пацієнтів, які страждають набряком, напругою і відчуттям важкості в ногах, а також при втомі і болі в ногах.  Гірудовен може застосовуватися в комплексному лікуванні варикозної хвороби, хворобливих і розширених венах, а також станах, обумовлених порушенням кровообігу в нижніх кінцівках.  Гірудовен також може використовуватися при змінах кольору, сухості і в'ялості шкіри ніг.
 

 Протипоказання:

 Чи не призначають пацієнтам з індивідуальною непереносимістю активних і додаткових компонентів гелю.  Чи не застосовують для лікування пацієнтів з порушеннями згортання крові.
 

 Спосіб застосування та дози:

 Гель Гірудовен призначений для зовнішнього застосування.  Його слід наносити легкими масажними рухами на необхідну ділянку тіла.  Після застосування гелю слід ретельно вимити руки.  Необхідно уникати потрапляння гелю в очі та на слизові оболонки.  Заборонено наносити гель на ділянки шкірного покриву з порушеною цілісністю.  Тривалість терапії та схему застосування препарату визначає лікар.  Дорослим зазвичай рекомендується нанесення невеликої кількості гелю до 5 разів на добу.
 
 Гель Гірудовен компліт може застосовуватися для тривалої терапії.
 

 Передозування:

 Даних про передозування препарату Гірудовен немає.
 

 Побічні ефекти:

 Зазвичай непогано переноситься пацієнтами.  В поодиноких випадках при застосуванні препарату Гірудовен відзначали розвиток сверблячки і гіперемії шкірних покривів, які, як правило, проходять самостійно.  Якщо протягом доби після застосування небажані ефекти не проходять, слід відмовитися від використання препарату.
 

 Застосування при вагітності:

 У період вагітності і лактації гель Гірудовен застосовувати не слід.
 

 Умови зберігання:

 Зберігати в місці, недоступному для дітей, де підтримується температурний режим від 10 до 20 градусів Цельсія.  Термін придатності 2 роки.

Теги: Средства для лечения варикоза

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.