Кід-Вітум капсули №36

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Витаминно-минеральный комплекс
  • Форма выпуска: Капсулы
  • Производитель: Oleofarm (Польша)
  • Код товара: 69793
  • 164.17 грн

  • На складе
Проверьте наличие товара на необходимой точке самовывоза.
В случае отсутствия товар будет доставлен в течение 48 часов.
Быстрый заказ

Аналоги

Инструкция Кід-Вітум капсули №36

Склад:

 Масло, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), филлохинон (фитоменадион - вітамін К1), холекаціферол (вітамін D3).
 
 Оболонка капсули: желатин, гліцерин (субстанція, утримує вологу).
 
 Поживна цінність 100 г: білки - 0 г, жири - 100 г, вуглеводи - 0 м
 
 Енергетична цінність / калорійність, 100 г: 900 ккал / 3700 кДж.

Форма випуску:

Капсули.

Кількість в упаковці:

36 шт

 Функціональне дитяче харчування Kid-Vitum рекомендується застосовувати в рамках дієтотерапії при дефіциті вітамінів K і D, для профілактики дефіциту вітаміну K і рахіту.
 

 Активні компоненти:

 Вітамін До сприяє належному згортання крові, бере участь у зв'язуванні кальцію, в карбоксилирования залишків глутамінової кислоти в поліпептидних ланцюгах деяких білків;  відіграє важливу роль у біологічній активності всіх відомих Gla-білків, які сприяють регулюванню наступних фізіологічних процесів: згортання крові (протромбін (фактор II), фактори VII, IX, X, білок C, білок S і білок Z), метаболізму в кістках (остеокальцин  , також названий Gla-білком кістки, і матрицею GLA білка (MGP). K2 переносить електрони в бактеріях, які його синтезують в процесі анаеробного дихання.
 
 Дефіцит вітаміну К розвивається внаслідок недостатнього надходження з їжею, порушення всмоктування в кишечнику, зниженого синтезу вітаміну при порушеннях формування мікробіоценозу кишечника у новонароджених і дітей грудного віку або виснаження його запасів при хворобах печінки (гепатити, сепсис).  Добова потреба вітаміну К у дітей від 0 до 3-х місячного віку 20 мкг.  Забезпечення добової потреби у вітаміні До досягається тільки за умови отримання дитиною близько 700 мл і більше грудного молока протягом доби.  Нестача вітаміну К у немовлят до 3-х місячного віку, може привести до появи кровотечі, пов'язаного з недоотриманням вітаміну К1 (геморагічна хвороба новонароджених).
 
 Вітамін D (кальциферол, антирахітичний вітамін) належить до жиророзчинних вітамінів.  Найважливішою функцією вітаміну D3 є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, сприяє правильній мінералізації і росту скелета.  Вітамін D3 грає істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками.
 
 Недостатній рівень вітаміну D в організмі, викликаний зниженою інсоляцією або зміненим всмоктуванням в кишечнику, тісно взаємопов'язаний з порушеннями фосфорно-кальцієвого обміну (рахіт у немовлят або остеомаляція у підлітків і дорослих), розвитком раннього неонатального сепсису;  знижує функціональні можливості імунної системи у новонароджених;  сприяє виникненню гострої інфекційної бронхо-легеневої патології: пневмонії, грипу, інших форм інфекційних захворювань, викликаних ВІЛ, вірусом гепатиту С, метицилін-стійким золотистим стафілококом і респіраторних аллергозов;  асоціюється з розвитком цукрового діабету I типу, функціональними порушеннями серцево-судинної і травної систем.
 

 Показання до застосування:

 Профілактика гіповітамінозу водорозчинних вітаміну К і жиророзчинних вітамінів D і хвороб, пов'язаних з дефіцитом цих вітамінів.  Зокрема, профілактика пізньої форми геморагічної хвороби новонароджених і розвитку рахіту у новонароджених з 8-го дня життя до досягнення дитиною 3-х місячного віку.
 

 Попередження:

Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню.  Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром.  При використанні води з колодязів і каптажних джерел для приготування дитячого харчування.
 

 Спосіб застосування:

 Відкрутити і відірвати кінець капсули, потім вичавити вміст до чайної ложечки з зцідженим молоком матері.  Необхідно готувати продукт безпосередньо перед вживанням.  Неприпустимо використовувати залишки для наступного годування.
 Недотримання інструкції з приготування можуть призвести до негативних наслідків для здоров'я дитини.
 Ретельно вимити руки.
 Прокип'ятити ложечку, призначену для застосування функціонального дитячого харчування, протягом 3-5 хвилин.  Остудити.
 Готовим до вживання продуктом з чайної ложечки обережно годувати дитину один раз в день.
 Рекомендується застосовувати продукт один раз в день по 1 капсулі "twist-off".Не слід перевищувати рекомендовану дозу для споживання протягом.  Підтримання відповідного стану здоров'я вимагає збалансованого харчування і дотримання здорового способу життя.
 

Важлива інформація:

Прийняти за призначенням лікаря.  Чи не є винятковим джерелом харчування.  Продукт не призначений для застосування поза кишечником.  Застосування продукту KіD-Vitum не замінює застосування вітаміну К1 одноразово в лікарні після народження дитини.
 

Протипоказання:

 Індивідуальна чутливість до компонентів.  При змішаному і штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову дозу KiD-Vitum, виходячи з розрахунку вмісту вітаміну К1 і D3 в дитячих сумішах.  Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітаміни К1 і D3.
 

Виробник: OLEFARM SP.  Z.O.O

Країна: Польща

Бренд: КИД-ВІТУМ
 

Теги: кид витум, кид-витум, витум для детей, витум

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.