*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Глаувіт Капсулы №30

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Комплексный состав
  • Форма выпуска: Капсулы
  • Производитель: Фармаплант (Украина)
  • Код товара: 69965
  • 372.55 грн

  • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Глаувіт Капсулы №30

Склад

аскорбінова кислота – 100 мг; ретинолу ацетат – 15 мг; тіаміну гідрохлорид – 1,5 мг; ціанокобаламін – 10 мкг; гінкго білоба – 80 мг; екстракт чорниці – 60 мг; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Рекомендації щодо застосування

дорослим і дітям віком понад 14 років по 1 капсулі 1 раз на день під час вживання їжі. Капсулу слід ковтати.

дієтична добавка до раціону харчування – джерело вітамінів А, С і групи В та природного антиоксиданту – антоціану; сприяє поліпшенню функціонального стану органа зору та обмінних процесів у тканинах ока, підвищенню гостроти зору; допомагає зняти втому та напруження на зір (наприклад, у разі тривалої роботи за комп’ютером, перебуваннi за кермом, або довгому читаннi). Регулярне вживання добавки може сприяти зменшенню ймовірності розвитку вікових змін сітківки; у комплексі заходів, які спрямовані безпосередньо на попередження зниження гостроти зору, позитивно впливає при підвищених зорових навантаженнях і при початку розвитку різноманітних порушень зору. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Жиророзчинні вітаміни: Ретинол (вітамін А) входить до складу зорового пігменту родопсину, який витрачається, коли збуджується світлочутлива клітина (паличка). Саме тому нестача родопсину призводить до зниження зорових функцій, наприклад, адаптації до темноти. Водорозчинні вітаміни: Аскорбінова кислота (вітамін С) укріплює стінки судин ока. Тіамін (вітамін В?) бере участь у передаванні нервових імпульсів в очних нервах. Також він сприяє утворенню ферменту холінестерази, низький рівень якої призводить до зниження гостроти зору, підвищення внутрішньоочного тиску, що є причиною глаукоми. Ціанокобаламін (В??) позитивно впливає на стан зорового нерва, запобігає розвитку глаукоми і “старінню очей”. Гінкго білоба нейтралізує негативну дію вільних радикалів, запобігаючи передчасному старінню й розвитку онкохвороб. Поліпшує зір, підвищуючи стійкість сітківки ока до різноманітних пошкоджень. ðîñëèííèé ïðîäóêò äëÿ âàøèõ î÷åé Антоціани чорниці здатні накопичуватися в тканинах ока й особливо в сітківці. Сприяють відновленню світлочутливого пігменту сітківки – родопсину. Поліпшують трофіку сітківки ока, зміцнюють капіляри сітківки. Підвищують чутливість сітківки до різних рівнів світлового випромінювання і посилюють гостроту зору.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність)

Харчова (поживна) цінність 100 г добавки: білки – 0,2 г, жири – 0,1 г, вуглеводи – 39,8 г. Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту: 160,9 ккал.

Термін вживання

14 днів, у подальшому термін вживання узгоджується з лікарем. Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 14 років, вагітність, період лактації.

Умови зберігання

зберігати в упаковці виробника за температури від 1 °С до 25 °С та відносної вологості повітря не вище 75%. Термін придатності – 2 роки з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Теги: глаувит, диетическая добавка,

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.