*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Деваксіл вушні краплі 10мл

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Комплексный состав
  • Форма выпуска: Капли
  • Производитель: Про-Фарма (Украина)
  • Код товара: 70031
  • 109.79 грн

  • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Деваксіл вушні краплі 10мл

Склад

вода дистильована, гліцерин, натрію саліцилат, ПЕГ- 40 гідрогенізована рицинова олія, борна кислота, перекис водню.

Функціональні властивості. Профілактично-гігієнічний отологічний засіб «Деваксіл» являє собою комбінацію компонентів, що можуть застосовуватися для розчинення та видалення вушних сірчаних пробок і попередження їх формування внаслідок накопичення вушної сірки, регулярної гігієни вух при підвищеному утворенні сірки, особливо при відчутті закладеності вушного каналу, скаргах на свербіж, почервоніння та інші неприємні відчуття у зовнішньому слуховому каналі. Комбінація гліцерину з гідрогенізованою рициновою олією сприяє пом'якшенню та відновленню природного рівня зволоженості шкіри зовнішнього вушного каналу.

Перекис водню сприяє розчиненню сірчаної пробки та полегшує її подальше видалення з вушного каналу. Перекис водню, в складі розчину, при контакті з вушною сіркою, ушкодженою шкірою та слизовими оболонками вступає в реакцію, в результаті якої вивільняється активний кисень, який сприяє очищенню поверхні, розчиненню та інактивації органічних речовин (в т.ч. вушної сірки).

Натрію саліцилат має протизапальні, підсушуючі, антисептичні, кератолітичні та кератопластичні властивості. Сприяє зменшенню неприємних відчуттів у зовнішньому слуховому каналі.

Борна кислота затримує ріст і розвиток бактерій завдяки антисептичним та антимікробним властивостям, запобігає наслідкам надмірного вироблення шкірного сала та утворенню надлишку сірки.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

Профілактично-гігієнічний отологічний засіб Деваксіл може застосовуватися для розчинення та видалення вушних сірчаних пробок і попередження їх формування внаслідок накопичення вушної сірки, регулярної гігієни вух при підвищеному утворенні сірки (особливо при користуванні слуховими апаратами, телефонними гарнітурами та головними телефонами, які закріплюються в зовнішньому слуховому проході, після перебування у запилених місцях або зонах підвищеної вологості, занять водними видами спорту та відпочинку), особливо при відчутті закладеності вушного каналу, скаргах на свербіж, почервоніння та інші неприємні відчуття у зовнішньому слуховому каналі.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Ретельно вимийте руки з милом і водою. Перед застосуванням краплі слід нагріти до температури тіла, потримавши флакончик у руках. Переверніть флакон кінчиком крапельниці вниз або зробіть так, щоб засіб потрапив в крапельницю. Нахиліться або лягайте на бік так, щоб вухо, яке закапується, було вгорі. М’яко потягніть вухо назад і вгору, щоб відкрити слуховий прохід. Закапайте потрібну кількість крапель у вухо. Акуратно натисніть на козелець, щоб краплі потрапили в слуховий прохід. Тримайте голову нахиленою або залишайтесь в положенні на боці протягом декількох хвилин. Після, при необхідності, очистіть вушну раковину.

Після використання відразу закрийте флакон кришкою і вимийте руки.

Для видалення вушних пробок: кількість розчину залежить від розмірів слухового каналу, від 2 до 4 крапель в кожен слуховий канал 2-3 рази на день протягом 3-4 днів.

Для попередження накопичення надлишку вушної сірки у зовнішньому слуховому проході та для регулярної гігієни вух при підвищеному її утворенні: по 2-4 краплі в кожен слуховий канал двічі на місяць.

Повторне застосування можливе після консультації з лікарем.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

Призначений тільки для зовнішнього застосування. Уникати контакту з очима. Дітям від 3 років рекомендовано застосовувати під наглядом дорослих. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Перекис водню, що входить до складу засобу, вступаючи в реакцію зі шкірою слухового проходу і/або вушною сіркою, може викликати відчуття шипіння у вусі.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Підвищена чутливість до будь-якого компоненту, дитячий вік до 3х років, гнійний отит, перфорація барабанної перетинки, вагітність та період годування груддю.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

24 місяці від дати виготовлення. Після першого відкриття використати протягом 1 місяця.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

ФОРМА ВИПУСКУ

краплі вушні.

УПАКОВКА

по 10 ml (мл) у флаконі зі скла коричневого кольору, обладнаному крапельницею - ковпачком з поліетилену і охоронною стрічкою контролю першого розкриття.

Теги: деваксил, диваксил, ушные капли

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.