*Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від показаного на фото

Итракон 100мг №15 капсулы

  • Категорія відпуску: За рецептом
  • Діюча речовина: Ітраконазол
  • Форма випуску: Капсули
  • Модель: 23366
  • 221.75 грн

  • Є в наявності
Замовлення в 1 клік

Аптека, де можна отримати товар сьогодні. При відсутності, товар доставимо протягом 48 годин в аптеку або зручним способом доставки.

Аналоги

Инструкция Итракон 100мг №15 капсулы

Вульвовагінальний кандидоз; - висівкоподібний лишай; - дерматомікози, спричинені чутливими до ітраконазолу збудниками (Trichophyton spp., Microsporum spp., Epidermophyton floccosum), наприклад, дерматофітія стоп, паховий дерматомікоз, дерматофітія тулуба, дерматофітія кистей рук; - орофарингеальний кандидоз; - оніхомікози, спричинені дерматофітами та/або дріжджами; - гістоплазмоз; - системні мікози (у випадках, коли протигрибкова терапія першої лінії не може бути застосована або в разі неефективності лікування іншими протигрибковими препаратами, що може бути зумовлено наявною патологією, нечутливістю патогена або токсичністю препарату): - аспергільоз та кандидоз; - криптококоз (включно з криптококовим менінгітом): лікування імуноослаблених пацієнтів з криптококозом та усіх пацієнтів з криптококозом центральної нервової системи; - підтримувальна терапія у пацієнтів із СНІДом з метою запобігання рецидиву наявної грибкової інфекції. Ітракон® також призначається для профілактики грибкової інфекції у пацієнтів із тривалою нейтропенією у випадках, коли стандартна терапія є недостатньою.

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.