Інгалятори

1062.98 грн

Інгалятор Вега CN-01 W Vega Family

1182.82 грн

Інгалятор Вега CN-02 WX Vega Samy

1362.58 грн

Інгалятор Мікролайф NEB-400

1074.96 грн

Інгалятор Мікролайф NEB-400

870.24 грн

Інгалятор Омрон NE-С101 Essential (NE-C101-E)

601.60 грн

Ингалятор Dr.Frei Turbo Base компрессорный

910.78 грн

Ингалятор Dr.Frei Turbo Mini компрессорный

Ингалятор компрессорный..

598.00 грн

Ингалятор Гамма Effect Max компрессионный

800.53 грн

Ингалятор Гамма Effect компрессорный

Небулайзер компрессорный..

949.13 грн

Ингалятор Гамма Nemo компрессорный

Ингалятор компрессорный..

1220.80 грн

Ингалятор Омрон Comp Air (NE-C803) (NE-C803-E)

Ингалятор компрессорный..

742.03 грн

Ингалятор Парамед Ассистент

529.17 грн

Ингалятор Парамед Компакт

40.73 грн

Ингалятор тепловлажный

Ингалятор тепловлажный..

136.63 грн

Маска для детей для ингаляторов Омрон Comp Air

138.94 грн

Юлайзер маленький набор

694.43 грн

Юлайзер Хоум небулайзер компресорний CN-02MY (з дитячою маскою)

Юлайзер Ингалятор (небулайзер) Ulaizer Home CN-02MY компрессорный ..
Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)

ІНГАЛЯТОРИ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Багато пацієнтів помилково применшують значення фізіотерапії в лікуванні багатьох захворювань, особливо – захворювань респіраторної системи. Небулайзер для інгаляцій – це одне з найсучасніших фізіотерапевтичних засобів, яке знайшло широке застосування не тільки в побуті, але і в багатьох медичних установах. Купити небулайзер в Україні сьогодні може кожен, хто відчуває в цьому потребу. Ціна небулайзера при цьому досить демократична, що робить його приладом, доступним широкому колу пацієнтів з різним соціальним статусом.

Особливо затребуваним буде компресорний інгалятор, якщо:

  • ви страждаєте хронічними захворюваннями органів дихання;
  • у вас часті напади астми або алергічні реакції;
  • ви плануєте використовувати небулайзер для інгаляцій для дітей;
  • у вашій родині є люди похилого віку з віковими особливостями.

Насправді, інгалятор є практично в кожній європейській родині, так як багато хто вже встиг оцінити його переваги. В Україні небулайзери з'явилися порівняно недавно, але і наші пацієнти вже встигли оцінити всі його терапевтичні якості. Небулайзер для дітей – зовсім річ незамінна, так як діти частіше за дорослих страждають від респіраторних патологій, що пов'язано з недосконалістю імунної системи і органів дихання. Це як мати термометр для тіла в аптечці і навіть набагато краще.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ НЕБУЛАЙЗЕРА

Вибір небулайзерів, купити які можна в аптечній мережі, досить широкий, і не завжди покупець може вибрати саме те, що йому потрібно. Небулайзер призначений для максимально локального введення лікарських засобів в організм. Ціна інгалятора, відповідно, теж залежить від деяких параметрів. Прийнято виділяти:

  1. Інгалятор компресорний. Ліки розпорошуються за допомогою потужного струменя повітря, яку виробляє компресор, і потрапляє в органи дихання через спеціальну камеру. Найдоступніший апарат, який часто застосовують в побуті.
  2. Мембранний інгалятор. Працює з застосуванням ультразвуку, але впливає на мембрану, через яку проходить лікарський засіб. Найчастіше застосовується в медичних установах, так як має досить високу вартість.
  3. Ультразвуковий інгалятор. Дія заснована на тому, що завдяки ультразвуковому впливу на ліки, воно набуває ефективну форму аерозолю. Підходить пацієнтам з бронхіальною астмою, ХОЗЛ, хронічний бронхіт і іншим. Інгалятор призначений не для всіх препаратів, так як деякі втрачають ефективність під впливом ультразвуку.

Зробити правильний вибір можна скориставшись порадами вашого сімейного лікаря або професійних консультантів в мережі аптек «36 і 6». Також у нас ви можете купити тонометр в Україні або інші апарати з гарантією якості і безпеки. Більше подробиць – у консультантів в найближчій аптеці нашої мережі або за телефонами, які ви знайдете в розділі сайту «Контакти».


Увага! Ціни дійсні тільки на замовлення, оформлені через сайт!