Молоковідсмоктувач

267.55 грн

Курносики Молокоотсос 7170

554.80 грн

Молокоотсос Dr.Frei GМ-10

1561.59 грн

Молокоотсос Dr.Frei GМ-30 (электрический)

60.76 грн

Молокоотсос с поликарбонатным резервуаром Альпина

117.16 грн

Молокоотсос со стеклянным резервуаром Альпина

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

МОЛОКОВІДСМОКТУВАЧ: РУЧНИЙ, ЕЛЕКТРИЧНИЙ, ДЕ КУПИТИ В УКРАЇНІ

Молоковідсмоктувач – зручне пристосування, призначене для зціджування грудного молока. Такі прилади бувають двох видів: ручні і механічні, що розрізняються за принципом роботи. Купити молоковідсмоктувач в Україні можна онлайн на сайті аптеки «36 і 6».

ВИДИ  МОЛОКОВІДСМОКТУВАЧА І ПРИНЦИП ДІЇ

Найпростіший і дешевий варіант – молоковідсмоктувач ручний  з грушею, що складається з пластмасової насадки, яка встановлюється на сосок грудей, і гумової груші, за допомогою якої виконується зціджування молока.

Інші види ручних молоковідсмоктувач:

  • Помпова модель. Пристрій оснащений круглою помпою і накладкою з силікону або якісної пластмаси. Зціджування відбувається за рахунок вакууму, що створюється при натисканні на помпу. Можна окремо придбати дитячу пляшечку, в яку буде надходити зціджене молоко.
  • Поршневий  ручний молоковідсмоктувач – більш ефективний в роботі пристрій з насадкою з силікону. Процес зціджування відбувається при натисканні на ручку поршневого механізму. У комплектації пляшечка, куди надходить молоко при зціджуванні.
  • Шприцевий грудної молоковідсос складається з 2-х циліндрів, один з яких поміщений в інший. Експлуатується прилад в такий спосіб: внутрішній циліндр потрібно прикласти до соска, а за рахунок руху зовнішнього циліндра створюється вакуум, що дозволяє молоку витікати з грудей.

Електричний молоковідсмоктувач

Більш сучасний вигляд апарата для зціджування грудного молока – молоковідсмоктувач електричний. Купити його можна за демократичною ціною на сайті аптеки «36 і 6».

Особливості електричних моделей:

  • За функціональним принципом схожий на помпові моделі, але в роботу його приводять батарейки або електроживлення при підключенні до мережі.
  • В оснащенні є блок управління і регулятор інтенсивності.
  • Вся необхідна інформація висвічується на дисплеї пристрою.
  • Більш ефективний у роботі.
  • Підходять для щоденного використання.

На сайті аптеки «36 і 6» можна недорого купити молоко відсмоктувач ручний і електричний з доставкою по Україні. В наявності сертифікована продукція від перевірених виробників, виконана з якісних і безпечних матеріалів.

В аптеці «36 і 6» також можна купити дитячі товари різного призначення:

Весь асортимент на сайті в розділі «Товари для дітей». Замовлення приймаються онлайн. Гарантується швидка доставка товарів по Україні.


Увага! Ціни дійсні тільки на замовлення, оформлені через сайт!