Різні препарати

41.93 грн

Сульфат барію порошок для приготування суспензії контейнер 80г

Рентгенологічне обстеження глотки, стравоходу, шлунка та кишечнику (у тому числі методом подвійного ..
Модель: 12590
Виробник: Исток-Плюс (Украина)
Категорія відпуску: За рецептом
Діюча речовина: Барію сульфат
Форма випуску: Порошок

22.52 грн

Шунгит активатор воды 150 г

Модель: 61649
Виробник: Фитобиотехнологии (Украина)
Категорія відпуску:
Діюча речовина:
Форма випуску:

48.92 грн

Шунгит активатор воды 500г

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Шукаєте небули для інгаляцій? Намагаєтеся боротися з курінням? Почули про нову харчову добавку і хочете подивитися БАДи в аптеці? Розділ «Різних препаратів» вміщує засоби від шкідливих звичок, різних проблем, які не увійшли до основні категорії медикаментів. І тут не виявили потрібні ліки? Пишіть нам! Ми або знайдемо препарат, або фармацевт порадить, яким засобом його замінити.

АПТЕЧНІ ПРЕПАРАТИ ПІД ВАШІ  ПОТРЕБИ

Складнощі зі здоров'ям не потрібно спеціально шукати, вони виникають через:

  • недотримання гігієни;
  • потурання шкідливим звичкам;
  • небажання займатися проблемою, поки вона в легкій формі;
  • безвідповідальному відношенню до організму;
  • відчуття «саме пройде».

Часто забуваєте помити руки перед їдою, після вулиці і відвідування вбиральні? Можна очікувати, що будуть потрібні противогельмінтні  препарати.

Довгий час бавилися сигареткою-другою, а тепер вже йде по пачці в день і не виходить відмовитися від сигарет? Будь ласка, ось таблетки від куріння.

Свого часу не хотіли використовувати засіб від горла, тижнями ходили з нежиттю, які не переймаючись купити краплі в ніс? Так, тепер, щоб поліпшити стан слизової, потрібен розчин для інгаляцій.

Бактерії і патогенні організми найпростіше вбити, поки вони не встигли закріпитися в організмі. Чим довше триває хвороба, тим довше і складніше позбавлятися від неї. Особливо, якщо ви купуєте препарати в аптеці , не радячись з лікарем.

ПРЕПАРАТИ ВІД КУРІННЯ ТА ІНШИХ ПРОБЛЕМ

Сучасні люди мають всі можливості зберігати здоров'я хорошим, але користуватися ними не хочуть. Нікотин викликає рак, інші хвороби легенів, знижує фізичні можливості, ускладнює ГРВІ, заважає дихати, але засіб від куріння люди шукають тільки, коли кашель і задишка починають їх лякати. Теж саме з їжею на ходу, спиртними напоями, ігноруванням потреби сну, відсутність навіть мінімальної фізичної активності. Лікарські препарати на початкових етапах прибирають:

  • складності з травленням;
  • млявість;
  • безсоння;
  • слабкість;
  • нервозність і роздратування.

Можна купити БАДи, попити вітаміни, але потрібно зрозуміти, на що негативно реагує організм і позбутися від шкідливої звички, поки вона не перейшла в патологічний процес. Замовляйте у нас протиглистні препарати, пластирі від куріння, добавки, що регулюють апетит, інші аптечні засоби. В Аптеці 36.6 відмінні ціни на всі ліки!


Увага! Ціни дійсні тільки на замовлення, оформлені через сайт!