Мемопрув таблетки №30

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Комплексный состав
  • Форма выпуска: Таблетки
  • Производитель: EVER Neuro Pharma (Австрия)
  • Код товара: 69587
  • 978.55 грн

  • На складе
Проверьте наличие товара на необходимой точке самовывоза.
В случае отсутствия товар будет доставлен в течение 48 часов.
Быстрый заказ

Аналоги

Инструкция Мемопрув таблетки №30

Склад

одна таблетка містить - 90 mg(мг) N-PEP-12 (пептонів).
Допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна (E 460), натрію кроскармелоза (E 468), целюлози ацетатфталат, триетилцитрат, магнію стеарат (E 572), кремнію діоксид (E 551), тальк (E 553b), титану діоксид (E 171), синтетичний парафін.
Діючі інгредієнти (кількість в розрахунку на таблетку): N-PEP-12 (пептони), 90 mg(мг).

Допоміжні інгредієнти: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна (E 460), натрію кроскармелоза (E 468), целюлози ацетатфталат, триетилцитрат, магнію стеарат (E 572), кремнію діоксид (E 551), тальк (E 553b), титану діоксид (E 171), синтетичний парафін.

Мемопрув НЕ МІСТИТЬ стимуляторів, лікарських трав, дріжджів, молочних продуктів, штучних барвників, цукру або консервантів. Він також добре переноситься. Взаємодія продукту Мемопрув з лікарськими засобами не виявлена.

Не містить ГМО.

Рекомендації щодо застосування

Сприяє поліпшенню пам’яті, пильності та концентрації уваги при стресах, емоційних перевантаженнях та недосипанні, або у осіб літнього віку.

Загальна характеристика

Мемопрув – це продукт природного походження, який допомагає зберігати і поліпшувати пам'ять при втратах пам'яті, які зазвичай пов'язані з віком та іншими факторами. Клінічно доведено, що він поліпшує пам'ять, пильність і концентрацію уваги завдяки активній дії суміші нейропептидів біологічного походження. Клінічні дослідження показують, що Мемопрув може захистити і покращити пам'ять всього за 30 днів приймання

Дозування та застосування

приймають по одній таблетці щодня.

У разі застосування понад 30 днів проконсультуйтеся з лікарем.

Застереження

Цей продукт призначений для дорослих віком 18 років і старше. Вагітним і жінкам, що годують груддю, рекомендується попередньо проконсультуватися зі своїм лікарем перед застосуванням цього продукту.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі (не вище 25 °C) у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці

Термін придатності

3 роки.

Виробник

ЕВЕР Нейро Фарма ГмбХ

Теги: для памяти, для улучшения памяти, таблетки для памяти

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.