*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

инфламафертин раствор для инфузий 2,2 №10

  • Категория отпуска: По рецепту
  • Действующее вещество: Инфламафертин
  • Форма выпуска: Раствор
  • Производитель: НИР (Украина)
  • Код товара: 69973
  • По запросу

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция инфламафертин раствор для инфузий 2,2 №10

Склад

діюча речовина: 1 мл розчину містить не менше 5 мг інфламафертину (регуляторних пептидів, отриманих з плацентарної тканини великої рогатої худоби).

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій, хінозол.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група

Імуностимулятори. Код АТХ L03A X.

Показання

Профілактика та лікування жіночого безпліддя, причиною якого є хронічні запальні захворювання (сальпінгіт, оофорит, періоофорит, сальпингоофорит, параметрит), а також вказаних патологічних станів, що виникають після абортів. Профілактика та терапія спайкового процесу після операцій на органах малого таза. Лікування початкових стадій аутоімунних системних захворювань, зокрема склеродермії та ревматоїдного артриту. Застосовувати у комплексній терапії захворювань, в основі яких є запальний компонент.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Гострі інфекції, наявність в анамнезі алергії до тваринних білків.

Спосіб застосування та дози

Препарат вводити дорослим внутрішньом’язово по 2 мл

(1 ампула) через день. Усього на курс лікування – 10 ін'єкцій. При лікуванні аутоімунних системних захворювань рекомендовано після кожних 5 щоденних ін'єкцій робить

1-2-тижневі перерви. З інтервалом в 1 місяць можна повторити кілька курсів.

Курсові дози: середня – 20 мл; максимальна – 40 мл з повторенням 2-3 середніх курсів на рік.

Побічні реакції

Найтиповішими побічними реакціями, що спостерігаються після 3-4-ої ін'єкції є зміни в місці введення, включаючи гіперемію, набряк, свербіж, які пов’язують з ефектом препарату через розвиток протизапальних реакцій. У поодиноких випадках можливе підвищення температури до субфебрильної, а саме – 37-37,2 °С. Це реакції не вимагають спеціального лікування, однак коли вони спричиняють занепокоєння, бажано припинити лікування на 3-5 днів, потім курс закінчити. Така перерва не впливає на результат лікування. Після припинення введення препарату усі побічні реакції самостійно минають протягом 2-5 днів. В осіб із підвищеною гіперчутливістю можливі алергічні реакції.

Передозування

Випадки передозування препарату не спостерігалися.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат протипоказано застосовувати жінкам у період вагітності або годування груддю.

Діти

Досвід застосування дітям відсутній, тому препарат не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Клінічні випробування не виявили впливу препарату на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Будь-якої взаємодії не спостерігалося.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат має імунотропну дію: стимулює функціональну здатність фагоцитів слизових оболонок і крові, посилює синтез протизапальних цитокінів, впливає на регуляторну активність субпопуляцій лімфоцитів. При аутоімуноагресивних захворюваннях або синдромах зменшує прояви імунозалежного запалення, збільшує кількість CD4+/25+- та CD8+/25+- клітин та особливо рівня ІL-10 у сироватці крові. Препарат має значну протизапальну та розмоктувальну дію, зменшує інтенсивність деструктивних, інфільтративних та проліферативних процесів у вогнищі запалення. Прискорює процеси епітелізації, регенерації, попереджає розвиток спайкового процесу. Зменшення явищ набряку та спайкоутворення забезпечує попередження розвитку трубного безпліддя. За впливом на проліферативну та ексудативну фазу запалення суттєво перевищує екстракт плаценти.

Фармакокінетика.

Препарат – складний комплекс регуляторних пептидів, частка з котрих присутня у вільному стані або у вигляді високомолекулярних білків-попередників в організмі людини та тварин, тому вивчення фармакокінетичних властивостей не є можливим.

Основні фізико-хімічні властивості

прозора рідина світло-жовтого кольору.

Несумісність

Несумісність не виявлена. Не змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності

2 роки.

Теги: инфламафертин, инфламафиртин, раствор для инфузий

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.