*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Новофертил № 60капс.

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Комплексный состав
  • Форма выпуска: Капсулы
  • Производитель: Salix, Италия
  • Код товара: 69236
  • По запросу

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Новофертил № 60капс.

Склад:

1 капсулі масою 875 мг

L-карнітин -250 мг

L-аргініну гідрохлорид - 100 мг

L-глутатіон - 50 мг

Вітамін С (L-аскорбінова кислота) - 60 мг

Вітамін Е (DL-альфа-токоферолу ацетат) - 60 мг

Коензим Q10 - 30 мг Цинку глюконат - 135 мг

Міді сульфат - 2 мг

Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) - 2 мг

Фолієва кислота - 400 мкг

Селен - 20 мкг

Вітамін D3 (колекальциферол) - 5 мкг

Вітамін В12 (ціанокобаламін) - 1,5 мкг

Допоміжні речовини: модифікований крохмаль, целюлоза мікрокристалічна, кальцію фосфат, магнію стеарат, титану діоксид.

* Функціональний харчовий продукт - продукт, який містить, як компонент, лікарські засоби

Область застосування

Для поліпшення репродуктивної та сексуальної функцій у чоловіків. Містить комплекс біологічно активних речовин, вітамінів, мікроелементів і амінокислот для чоловіків, необхідних для нормального протікання сперматогенезу. Завдяки унікальному складу, підвищує концентрацію сперми, обсяг еякулята, загальну рухливість сперматозоїдів, кількість сперматозоїдів морфологічно нормальної будови. Процес сперматогенезу складний і багатокомпонентний, триває більше 2-х місяців і легко піддається негативному впливу. Недолік амінокислот, мікронутрієнтів, коензимів і ряду необхідних біологічно активних компонентів поряд з оксидативним стресом призводять до поломки цього

складного процесу. При цьому спільна комбінація 13-ти діючих речовин, які відомі своїми окремими властивостями підвищувати якість сперми дає в кінцевому підсумку синергічний ефект і в результаті діє набагато сильніше, ніж при використанні цих діючих речовин окремо. Ці положення є основою для спрямованого прийому і підтримки в здоровому стані репродуктивної системи чоловіка. Ефективність кожної речовини, що входить до складу препарату, докладно вивчена і їх позитивний ефект був неодноразово доведений за допомогою клінічних випробувань і експериментальних досліджень. Даний препарат є простим, безпечним і ефективним способом підтримки репродуктивного здоров'я та якості сперми чоловіків шляхом надходження в організм поживних речовини, необхідних для розвитку сперматозоїдів. Ідеально підходить для чоловіків, які хочуть мати дітей, але не в змозі зробити це через низьку кількість чи погану рухливість сперматозоїдів. Інформація про окремі інгредієнти: Специфічний і експериментально підтверджений склад НОВОФЕРТИЛУ підібраний для забезпечення всіх потреб організму для підтримки статевої системи чоловіка в здоровому стані. Дослідження показали, що прийом інгредієнтів, що входять до складу НОВОФЕРТИЛУ, значно покращує якість сперми аж до повної нормалізації спермограми.

L-карнітин: утворюється в організмі і забезпечує енергетичним субстратом клітини, які продукують сперматозоїди. L-карнітин відіграє важливу роль у дозріванні сперматозоїдів, покращує їх рухливість і якість.

L-аргінін: амінокислота, яка необхідна людському організму у великих кількостях. Бере активну участь у діяльності статевих органів і при цьому стимулює синтез тестостерону у чоловіків і призводить до вироблення окису азоту, що в свою чергу запускає ерекцію. При прийомі її було доведено вплив на поліпшення якості та рухливості сперматозоїдів.

L-глутатіон: має антиоксидантні властивості і захищає клітини від

оксидативного стресу. Будучи коензимом деяких окислювально-відновних ферментів, у відновленій формі він захищає клітини від пошкоджень токсинами, допомагає нейтралізувати шкідливі впливи куріння сигарет, радіації.

Вітамін С: грає захисну роль всередині сперматозоїда і в навколишній насіннєвій рідині. Вітамін С зберігає генетичний матеріал (ДНК), що розміщується в сперматозоїді на початку його формування. Висока концентрація вітаміну С в насіннєвій рідині, яка змішується зі сперматозоїдами, стимулює рухливість сперматозоїдів. Ті що курять витрачають вітамін С з більшою швидкістю, ніж некурящі, що є однією з багатьох причин їх зниженої фертильності.

Вітамін Е: захищає зовнішню оболонку сперматозоїда (клітинну мембрану) від руйнування і підсилює здатність сперматозоїда впроваджуватися в яйцеклітину. Це важливо, тому що якщо навіть генетичний матеріал (ДНК) всередині сперматозоїда здоровий, запліднення не може статися, якщо мембрана сперматозоїда зруйнована. Прийом вітаміну Е знижує «тяжкість» окисного стресу в тканини яєчок і підвищує рухливість сперматозоїдів.

Коензим Q 10: збільшує функцію здатності до запліднення і якість сперми, так само як і рухливість сперматозоїдів. Доведено, що призначення коензиму Q10 чоловікам з ідіопатичною патозооспермією призводить до зростання кількості рухливих сперматозоїдів.

Цинк: сприяє посиленню щільності сперматозоїда, збільшенню числа сперматозоїдів, які швидко рухаються і збільшенню рівня тестостерону, який важливий для сперматогенезу. Концентрація цинку в чоловічій репродуктивній системі значно перевищує таку в інших органах і тканинах. Цинк відіграє ключову роль при створенні функціональної сперми, захисту генетичного матеріалу в головці сперматозоїда і можливості сперматозоїдів жити якомога довше після еякуляції. Критичний дефіцит цинку може стати причиною імпотенції.

Мідь: Мідь є нормальною складовою сперми і структурним компонентом середній частини хвостиків сперматозоїдів, присутня в насінній рідині. Встановлено прямий кореляційний зв'язок між концентрацією міді в насінній рідини і об'ємом сперми.

Вітамін В6: бере участь у регуляції чоловічих статевих гормонів, підсилює вироблення тестостерону і підтримує процес

спермоутворення на належному рівні, позитивно впливає на дозрівання сперматозоїдів.

Фолієва кислота: життєво необхідна для продукування і ділення клітин, кровотворення і метаболізму в нервових клітинах. Вона є обов'язковою умовою для виробництва «нормальних» сперматозоїдів, так як вона регулює процес їх дозрівання, призводить до зростання концентрації і поліпшенню морфології сперматозоїдів.

Селен: є потужним антиоксидантом. При його застосуванні відзначалося значне поліпшення рухливості сперми. Як компонент середній частини сперматозоїда, селен важливий для рухливості і запобігання пошкодження хвоста сперматозоїда. Він у поєднанні з вітаміном Е захищає клітини від руйнування, стабілізує цілісність джгутиків сперматозоїдів.

Вітамін D: його недолік негативно позначається на якості сперми - значно знижується кількість рухливих сперматозоїдів. Вітамін D абсолютно необхідний для здорового розвитку кожного ядра сперматозоїда. Він також збільшує рівень чоловічого гормону тестостерону і покращує лібідо.

Вітамін В12: необхідний для реплікації клітин, синтезу РНК і ДНК. Його дефіцит викликає зниження концентрації сперматозоїдів і їх рухливості.

Рекомендовано для поліпшення репродуктивної та сексуальної функції у чоловіків.

Показання

Чоловіче екскреторно-токсичне, секреторне і ідіопатичне безпліддя, оліго-, астено-, терато-, некро- зооспермія. Варикоцеле. Зниження тестостерону у чоловіків, знижене лібідо, зниження потенції, еректильна дисфункція. Ожиріння, надлишкова вага, профілактика атеросклерозу. Фізична астенія, занепад сил, зниження енергії і витривалості. Підготовка до допоміжних репродуктивних технологій.

Рекомендації щодо застосування

По одній капсулі два рази на день під час їжі з невеликою кількістю води. Приймати препарат рекомендовано протягом 3 - 6 місяців для оптимізації фази сперматогенезу. Препарат рекомендовано

приймати до моменту настання вагітності, попередньо проконсультувавшись з лікарем.

Попередження

Не рекомендується при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів продукту, вагітності, лактації, дітям до 12 років.

Взаємодії

Невідомі.

Побічні ефекти

Відсутні.

Особливі вказівки

Перед вживанням препарату проконсультуйтеся з лікарем. Не є лікарським засобом. НОВОФЕРТИЛ є функціональним харчовим продуктом, який містить, як компонент, лікарські засоби.

Форма випуску

Тверді желатинові капсули по 875 мг

Умови зберіганн

В недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Продукт не містить ГМО.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.