*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Новокарнитин № 20 амп.

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: L-карнитин
  • Форма выпуска: Капсулы
  • Производитель: Virens, Испания
  • Код товара: 69237
  • 942

  • Под заказ
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Новокарнитин № 20 амп.

Склад:

1 флакон (10 мл) містить L-карнітин база - 3,00 г.

Опис:

L-карнітин (L-Carnitine) - це вітаміноподібні речовини, які синтезуються в печінці та нирках з лізину і метіоніну. L-карнітин відіграє найважливішу роль в енергетичному обміні, транспортуючи жирні кислоти в клітини. Потрапляючи в мітохондрії, жир спалюється, і організм отримує необхідну йому енергію. Крім того, L-карнітин є антиоксидантом і може поліпшити гормональний фон.

Лікування L-карнітином підвищує моторику і життєздатність сперматозоїдів у пацієнтів з ідіопатичним безпліддям, яким раніше проводили антибактеріальне лікування. Також показано, що терапія за допомогою L-карнітину дозволяє підвищити загальну здатність сіменної рідини позбавлятися від окисних радикалів і поліпшити параметри сперми. Додавання L-карнітину в зразки сперми, призначені для кріоконсервації, дозволяє значно поліпшити якість сперми.

Як показали результати дослідження, проведеного в 2007 році в Італії, призначення L-карнітину в добовій дозі 2 г протягом 6-ти місяців призводило до підвищення розумової та фізичної активності. Було також відзначено поліпшення настрою, підвищення витривалості і підняття загального тонусу. L-карнітин здійснює транспорт жирних кислот (структурні елементи жиру) в мітохондріальний матрикс, де відбувається їх метаболізм з виділенням енергії. Додатковий прийом L-карнітину інтенсифікує руйнування жирів. Анаболічний ефект L-кapнітіна був встановлений експериментально. В ході дослідів із застосуванням цієї добавки вчені звернули увагу, що учасники експерименту не тільки втрачали жир, але поряд з цим збільшували суху м'язову масу. Стероїди карнітину пояснюється його участю в обміні фосфоліпідів, оптимізацією балансу Ацетил-СоА / СоАSН, великим використанням в якості джерела енергії жиру, поліпшенням нейротрансмісії.

L-кapнітін покращує метаболізм міокарда, має антиоксидантну дію. Клінічні дослідження показали, що, після курсу карнітину люди із захворюваннями серця рідше пред'являли скарги, а функція міокарда поліпшувалася. L-кapнітін здійснює нейропротекторну, антигіпоксичну, антиоксидантну і антитиреоїдну дію, запобігає апоптоз, а також стимулює регенерацію тканин.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується до раціону харчування як додаткове джерело карнітину для корекції метаболічних процесів.

Спосіб застосування:

Дорослим старше 18-ти років - по одному флакону 1 раз в день, запиваючи склянкою води.

Застереження:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування грудьми.

Продукт не можна використовувати в якості замінника повноцінної дієти.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.