*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Ореганол свічки №10

  • Код товара: 71748
  • 355

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Ореганол свічки №10

Склад:

1 ректальний супозиторій містить активні інгредієнти: олія гарбуза – 150 мг, олія дикого орегано - 37 мг, екстракт кропиви дводомної - 100 мг, олійний екстракт календули - 50 мг, олія зародків пшениці - 70 мг, допоміжні речовини: поліетиленгліколь -1500.
Не є лікарським засобом. Без ГМО

Рекомендації щодо застосування:

Застосовують для профілактики хронічного простатиту, при доброякісній гіперплазії передміхурової залози, в групах ризику розвитку гострого та хронічного простатиту у чоловіків (шкідливі звички, гіподинамія, хвороби які передаються статевим шляхом та чоловіки віком після 40 років). Сприяє припиненню запального процесу, відновленню мікроциркуляції, перешкоджає розвитку мікротромбозів вен передміхурової залози. Також проявляє виражену антиоксидантну та протимікробну дії.

Спосіб застосування:

Вводять глибоко в задній прохід. Якщо супозиторій занадто м’який для введення, його слід охолодити в холодильнику протягом кількох хвилин або струменем холодної води, не виймаючи з блістера.

Тривалість використання індивідуальна та визначається лікарем.

Застереження:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання:

Індивідуальна несприйнятливість одного з компонентів.

Умови зберігання:

2 роки з дати виготовлення, в оригінальній упаковці за температури від 4°C до 25°C у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.