*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Остеоартизи актив №60 таблетки

  • По запросу

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Остеоартизи актив №60 таблетки

Склад:

  • діючі речовини: глюкозамін гідрохлорид, магнію фосфат, кальцію фосфат;
  • 1 таблетка містить глюкозаміну гідрохлориду 750 мг, магнію фосфату еквівалентно магнію 12 мг, кальцію фосфату еквівалентно кальцію 35 мг
  • допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, повідон, кремнію діоксид колоїдний, гіпромелоза, поліетиленгліколь, тальк, віск карнаубський.

показання:

Больовий синдром при остеоартриті, остеохондрозі, ревматизмі, фіброзиті, міозиті; больовий та набряковий синдроми при артриті, подагрі; остеоартроз.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, до морепродуктів, тромбофлебіти, цукровий діабет, тяжкі порушення функції печінки або нирок в стадії декомпенсації, фенілкетонурія, схильність до кровотеч, гіпермагніємія, гіперкальціємія як наслідок гіперпаратиреозу (первинного або вторинного генезу), гіперкальціурія, умови, що призводять до гіперкальціємії , і / або гиперкальциурии (наприклад, мієлома, кісткові метастази), нефроуролітіаз.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному прийомі глюкозамін підсилює всмоктування в травному тракті антибіотиків групи тетрацикліну і зменшує - пеніцилінів і хлорамфеніколу. Виявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з хондроїтином і іншими хондропротекторами. При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними препарат може знижувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку і селену.

При одночасному прийомі з ацетилсаліциловою кислотою або антикоагулянтами або антиагрегантами рекомендовано проводити контроль згортання крові.

Повідомлялося про тенденції виникнення кровотеч у пацієнтів, що приймають варфарин і глюкозамін. Дане взаємодія до кінця не підтверджена, але пацієнти, які приймають антикоагулянти / антиагреганти, повинні знати про це. Відсутні випадки взаємодії глюкозаміну з іншими антикоагулянтами рослинного походження; можливий ризик виникнення кровотеч при застосуванні глюкозаміну з препаратами рослинного походження, які знижують згортання крові.

При одночасному лікуванні серцевими глікозидами необхідний контроль ЕКГ та клінічного стану, оскільки препарати кальцію можуть потенціювати терапевтичні та токсичні ефекти серцевих глікозидів.

ГКС зменшують всмоктування кальцію.

З обережністю застосовувати з діуретиками.

При одночасному застосуванні діуретиків тіазидного ряду збільшується ризик виникнення гіперкальціємії, оскільки вони збільшують канальцеву реабсорбцію кальцію. Фуросемід та інші петльові діуретики, навпаки, збільшують виведення кальцію нирками.

Є повідомлення, що глюкозамін може вплинути на концентрацію в крові циклоспорину.

Біфосфанати. Ризик зменшення всмоктування біфосфанатів в шлунково-кишковому тракті. Бажано дотримуватися мінімального інтервалу о 2:00 між прийомом біфосфанатів і кальцію. Рекомендована перерва між прийомом кальцію і солями заліза і / або цинку не менше 2:00 через ризик зменшення всмоктування в шлунково-кишковому тракті солей заліза і / або цинку.

Стронцій. Ризик зменшення біодоступності стронцію на 60-70% у разі спільного використання з препаратами, що містять кальцій.

Рекомендовано уникати застосування кальцію до або після прийому препаратів, що містять стронцій.

Естрамустин. Рекомендована перерва між прийомом кальцію і естрамустину не менше 2:00 через ризик зменшення шлунково-кишкового всмоктування естрамустину.

Гормони щитовидної залози. Ризик зменшення шлунково-кишкового всмоктування левотироксину. Рекомендовано дотримуватися перерви не менше 2:00 між прийомами препаратів кальцію і левотироксину.

Продути харчування. Можлива взаємодія з продуктами харчування, які містять щавлеву кислоту (шпинат, ревінь, щавель, какао, чай), фосфати (свинина, шинка, ковбасні вироби, сосиски, плавлені сири, десерти / йогурти, напої з колою) або фітинову кислоту (цільнозернові пластівці , висушені овочі, насіння олійних культур, шоколад). Тому рекомендується перерву між прийомом таких продуктів і застосуванням препарату.

особливі вказівки:

Під час прийому препарату необхідно контролювати рівень вмісту кальцію в крові і сечі, рівень магнію в крові. У пацієнтів із захворюваннями нирок легкого та середнього ступеня (проявляється у людей похилого віку) необхідно здійснювати періодичний контроль за виведенням кальцію з сечею і рівень кальцію в плазмі крові. Крім того, необхідно контролювати виділення кальцію з сечею у пацієнтів з утворенням конкрементів в нирках в анамнезі, а також з метою виключення гіперкальціурії.

Застосовувати з обережністю хворим, які приймають серцеві глікозиди.

При виникненні алергічних реакцій або геморагії лікування слід припинити.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат протипоказаний в період вагітності та годування груддю. На період лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами:

Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не проводилися. Слід дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і виконання робіт, що вимагають уваги. У разі появи сонливості, стомлюваності, запаморочення або порушень зору управління автотранспортом або іншими механізмами заборонено.

Спосіб застосування:

Приймати всередину дорослим по 1 таблетці 2 рази на день під час їжі. Добова доза -

2 таблетки. Потім приймати по 1 таблетці для підтримуючого лікування.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру захворювання.

Зазвичай курс лікування становить 4-6 тижнів.

діти:

Препарат не застосовувати дітям.

Передозування:

В даний час про явища передозування при застосуванні препарату не повідомлялося. Разом з тим можна припустити, що при перевищенні максимальної добової дози можливе посилення проявів побічної дії препарату, може спостерігатися відчуття нудоти, можливий біль в епігастральній ділянці, метеоризм, діарея.

При тривалому застосуванні в дозах, що перевищують рекомендовані, можливі гіперкальціємія, гіпермагніємія.

Симптоми: гіперкальціємія, головний біль, слабкість, порушення апетиту (анорексія), нудота, блювота, запор, біль в животі, спрага, млявість, біль в м'язах і суглобах, порушення серцевого ритму, ураження нирок.

При нирковій недостатності можуть проявлятися токсичні ефекти, характерні для отруєння магнієм.

Симптоми отруєння магнієм: зниження артеріального тиску, нудота, блювота, пригнічення центральної нервової системи, уповільнення рефлексів, зміни ЕКГ, пригнічення дихання, кома, зупинка серця і параліч дихання, анурія.

Лікування: регідратація, форсований діурез. У разі ниркової недостатності при необхідності проводити гемодіаліз або перитонеальний діаліз. Особливості застосування.

Побічні дії:

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, макулопапульозні висипи, фотосенсибілізація, кропив'янка, свербіж, еритема, дерматит.

Шлунково-кишковий тракт: диспепсичні розлади, нудота, блювота, біль у животі, печія, запор, діарея, метеоризм, забарвлення стільця в темний колір.

З боку нервової системи: запаморочення, сонливість, головний біль, безсоння, підвищена стомлюваність, зниження настрою.

Інші: випадання волосся, розлади зору, загальна слабкість, набряки, синці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 4 роки.

 

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.