*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Остеоартизи актив плюс №60 таблетки

  • По запросу

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Остеоартизи актив плюс №60 таблетки

Склад:

діючі речовини: глюкозаміну гідрохлорид хондроїтину сульфат селери запашної (Apium graveolens) плодів екстракт сухий верби білої (Salix alba) кори екстракт сухий імбиру аптечного (Zingiber officinale) кореневищ екстракт сухий; 1 таблетка містить: глюкозаміну гідрохлорид – 750 мг хондроїтину сульфат – 150 мг; екстракт селери запашної плодів сухий (Apium graveolens) (4 5:1) (екстрагент етанол 90 %) – 22 23 мг екстракт верби білої кори сухий (Salix Alba) (25:1) (екстрагент етанол 90 %) –  4 мг екстракт імбиру аптечного кореневищ сухий (Zingiber officinale) (5:1) (екстрагент етанол 90 %) – 12 мг; допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована кальцію гідрофосфат целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза магнію стеарат повідон кремнію діоксид колоїдний безводний гіпромелоза поліетиленгліколь тальк віск карнаубський мальтодекстрин.

Лікарська форма:

Таблетки вкриті оболонкою. Основні фізико-хімічні властивості: таблетки вкриті білою оболонкою   з лінією розлому з одного боку; допускаються вкраплення. Фармакотерапевтична група. Засоби що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТХ М09А Х.

Показання:

Остеоартроз; больовий синдром при остеоартриті остеохондрозі ревматизмі фіброзиті міозиті; больовий та набряковий синдроми при артриті та подагрі період реконвалесценції після переломів кісток травм операцій на опорно-руховому апараті.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату а також до морепродуктів гіперчутливість до саліцилатів або інших НПЗП (наприклад наявність в анамнезі ангіоневротичного набряку спазму бронхів або хронічної кропив’янки у відповідь на застосування саліцилатів чи інших НПЗП) астма виразкова хвороба шлунка у стадії загострення. Фенілкетонурія схильність до кровотеч тромбофлебіти тяжкі порушення функції печінки або нирок цукровий діабет. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами препарат може знижувати потребу в них а також у знеболювальних засобах. Проявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з іншими хондропротекторами. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А С та солями марганцю магнію міді цинку і селену. При одночасному прийомі з ацетилсаліциловою кислотою або з антикоагулянтами чи антиагрегантами рекомендовано проводити контроль згортання крові. Повідомлялося про тенденцію виникнення кровотеч у пацієнтів які приймають варфарин і глюкозамін. Дана взаємодія до кінця не підтверджена пацієнти які приймають антикоагулянти/антиагреганти повинні знати про це. Відсутні випадки взаємодії глюкозаміну з іншими антикоагулянтами рослинного походження; можливий ризик виникнення кровотеч при застосуванні глюкозаміну з препаратами рослинного походження які знижують згортання крові.  При комбінованому застосуванні посилює всмоктування з травного тракту тетрациклінів та зменшує – пеніцилінів і хлорамфеніколу. При прийомі препарату знижується потреба у нестероїдних протизапальних засобах. З обережністю застосовувати одночасно з діуретиками. Є повідомлення що глюкозамін може вплинути на концентрацію у крові циклоспорину. Через вміст у складі препарату верби білої можливе посилення дії антикоагулянтів (наприклад кумарину гепарину) та препаратів які знижують рівень цукру в крові а також зниження ефекту препаратів що сприяють виведенню сечової кислоти. Посилює ризик гастроінтестинальної кровотечі при одночасному лікуванні кортикостероїдами (наприклад преднізолоном) або попередньому вживанні алкоголю.

Особливості застосування:

З обережністю  та тільки  за призначенням лікаря застосовувати пацієнтам зі шлунково-кишковими кровотечами в анамнезі захворюваннями печінки та нирок алергічними реакціями. Не рекомендується вживати алкоголь одночасно з застосуванням препарату. Препарат чинить дію подібну до ацетилсаліцилової кислоти тому не слід застосовувати препарат при грипі вітряній віспі або інших недіагностованих захворюваннях для уникнення виникнення синдрому Рея. Існують відомості що кору верби яка входить до складу препарату з обережністю слід застосовувати при алкогольній залежності захворюваннях печінки. При виникненні алергічних реакцій чи геморагій лікування слід припинити. При необхідності застосування препарату при гострому артриті при одночасному застосуванні з саліцилатами або іншими НПЗП рекомендовано звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю:

Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю. На період лікування препаратом слід припинити годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не проводились. Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами та виконанні робіт що потребують уваги. У випадку появи сонливості втомлюваності запаморочення або порушень зору керування автотранспортом або іншими механізмами заборонено.  

Спосіб застосування та дози:

Приймати внутрішньо дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу під час їжі. Добова доза – 2 таблетки. Потім приймати по 1 таблетці для підтримуючого лікування. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру захворювання. Зазвичай курс лікування становить 4-6 тижнів.

Діти:

Препарат не застосовувати дітям.

Передозування:

На даний час про явища передозування при застосуванні препарату не повідомлялось. Разом з тим можна припустити що при підвищенні максимальної добової дози можливе посилення проявів побічної дії препарату може спостерігатися відчуття нудоти можливий біль в епігастральній ділянці метеоризм діарея. Лікування симптоматичне.

Побічні реакції:

З боку імунної системи: алергічні реакції включаючи ангіоневротичний набряк анафілактичний шок анафілактичні реакції. З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання кропив'янка реакції фоточутливості відчуття свербежу еритема дерматит макулопапульозні висипання. З боку травного тракту: диспептичні розлади нудота блювання біль у животі кишкові спазми печія відрижка запор діарея метеоризм забарвлення  випорожнень у темний колір. З боку нервової системи: запаморочення шум у вухах сонливість головний біль безсоння підвищена втомлюваність знервованість. Інші: астма випадання волосся розлади зору кератопатія   загальна слабкість синці   набряки.

Термін придатності:

4 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.  Подробнее: https://www.add.ua/ua/osteoartizi-aktiv-plyus-60-tabletki.html

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.