*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Остеоартизи Моно саше №30

  • По запросу

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Остеоартизи Моно саше №30

Глюкозамина сульфат має хондропротекторні властивості, знижує дефіцит глікозамінів в організмі, бере участь у біосинтезі протеогліканів і гіалуронової кислоти. Володіючи тропністю до хрящової тканини, глюкозамін гідрохлорид ініціює процес фіксації сірки при синтезі хондроїтинсірчаної кислоти. Глюкозамін селективно впливає на суглобовий хрящ, є специфічним субстратом та стимулятором синтезу гіалуронової кислоти та протеогліканів, пригнічує вироблення супероксидних радикалів і ферментів, що обумовлюють пошкодження хрящової тканини (колагенази та фосфоліпази), попереджує руйнуючу дію глюкокортикоїдів на хондроцити та порушення біосинтезу глікозаміногліканів, індуковане нестероїдними протизапальними препаратами . Після одноразового перорального прийому препарату в середній терапевтичній дозі максимальна концентрація хондроїтину сульфату в плазмі крові досягається через 3-4 години, у синовіальній рідині - через 4-5 годин. Біодоступність препарату становить 13%. Виведення здійснюється, в основному, нирками протягом 24 годин. 90% прийнятого ентерально глюкозаміну всмоктується в кишечнику. Понад 25% прийнятої дози потрапляє з плазми крові до хрящової тканини та синовіальних оболонок суглобів. У печінці частина препарату метаболізується до сечовини, вуглекислого газу і води.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Остеоартізі моно застосовується при остеоартриті для зменшення його симптоматики, зокрема, болі і обмежень рухової функції суглобів. Також Остеоартізі моно використовується при хондромаляції надколінка і плечелопаточному періартриті.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Дорослим і дітям старше 12 років по 1 саше в день розчинити в склянці води (200 мл) незалежно від прийому їжі. Мінімальна тривалість прийому становить 2 місяці. Курс лікування після консультації з лікарем можна повторити через 3 місяці.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Підвищена індивідуальна чутливість до якого-небудь з компонентів препарату (алергічна реакція). Фенілкетонурія, схильність до кровотеч, тромбофлебіти, порушення функції печінки або нирок в стадії декомпенсації, цукровий діабет. У зв'язку з тим, що досвіду застосування у дітей недостатньо, препарат не рекомендується застосовувати дітям до 12 років. УМОВИ ТА ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище + 25°С. Подробнее: https://www.add.ua/ua/osteoartizi-mono-tabletki-30.html

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.