*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Полиоксидоний 0.006г №5 флакон

 • Категория отпуска: По рецепту
 • Действующее вещество: Полиоксидоний
 • Форма выпуска: Порошок
 • Производитель: Петровакс Фарм (Россия)
 • Код товара: 15307
 • По запросу

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Полиоксидоний 0.006г №5 флакон

Склад:

діюча речовина: поліоксидоній (азоксимеру бромід);

1 флакон містить 6 мг поліоксидонію (азоксимеру броміду);

допоміжні речовини: маніт (Е 421), повідон, бетакаротен.

Лікарська форма:

Ліофілізат для розчину для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: поліоксидоній – похідна сополімер N-окису полі- 1,4-етиленпіперозину і (N-карбоксиметил)-1,4 етиленпіперозиній броміду – являє собою пористу масу від білого до жовтого кольору, розчинну у воді, водному розчині натрію хлориду, новокаїні. Гігроскопічний, молекулярна маса від 60000 до 100000.

Фармакотерапевтична група:

Цитокіни та імуномодулятори. Код ATХ L03A X.

Показання:

У складі комплексної терапії:

 • хронічних рецидивуючих запальних захворювань, як вірусних, так і бактеріальних;
 • гострих інфекційно-запальних захворювань вірусної та бактерійної етіології (у тому числі сепсис, менінгоенцефаліти, енцефаліти, урогенітальні захворювання);
 • туберкульозу;
 • гострих і хронічних алергічних захворювань (поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит), ускладнених хронічною рецидивуючою бактеріальною та вірусною інфекцією;
 • в онкології з призначенням після хіміо- та променевої терапії для зниження імуносупресивної, нефро - і гепатотоксичної дії лікарських препаратів;
 • дисбактеріозів у дітей;
 • для лікування та профілактики гнійно-септичних захворювань та операційних ускладнень у хірургічних хворих;
 • для активації процесів регенерації при переломах, опіках тощо.

Протипоказання:

Індивідуальна гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату, період вагітності або годування груддю (результати клінічних досліджень відсутні), дитячий вік до 6 місяців (клінічний досвід застосування обмежений); гостра ниркова недостатність.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії:

Поліоксидоній застосовують у складі комбінованої терапії з антибіотиками, противірусними, антигістамінними препаратами, кортикостероїдами, цитостатиками.

Поліоксидоній можна включати у схеми лікування одночасно з антибіотиками, противірусними та протигрибковими препаратами.

Особливості щодо застосування:

При необхідності прийом препарату можна припинити одразу без поступового зменшення дози. У випадку пропуску чергової дози препарат слід ввести, як тільки пацієнт згадає про це; після цього препарат слід застосовувати як зазвичай. Пацієнт не повинен вводити подвійну дозу з метою компенсації пропущених доз.

При болючості у місці ін’єкції препарат розчиняють у 1 мл 0,25 % розчину прокаїну.

При хронічній нирковій недостатності застосовувати не частіше 2 разів на тиждень.

Застосування у період вагітності або годування груддю:

Лікарський засіб протипоказаний у період вагітності або годування груддю.

За необхідності застосування препарату у період годування груддю слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами:

Не впливає.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначають дорослим та дітям віком від 6 місяців.

Методи введення та дози для дорослих. Для внутрішньом’язового введення вміст флакона розчинити в 1,5–2 мл розчину 0,9 % натрію хлориду або води для ін’єкцій. Для внутрішньовенного (краплинного) введення препарат розчиняють у 2 мл 0,9 % ізотонічного розчину натрію хлориду, стерильно переносять у флакон з вказаним розчином, об’ємом 200–400 мл.

Методи введення та дози для дітей. Поліоксидоній призначають з 6-місячного віку у складі комплексної терапії у дозі 3 мг (внутрішньом’язово або внутрішньовенно (краплинно) у дозі 0,1–0,15 мг/кг) щоденно, через день або 2 рази на тиждень курсом 5–10 ін’єкцій.

Для внутрішньом’язового введення препарат розчиняють в 1 мл води для ін’єкції або 0,9 % розчину натрію хлориду.

Для внутрішньовенного (краплинного) введення препарат розчиняють у 1,5–2 мл стерильного 0,9 % розчину натрію хлориду, стерильно переносять у флакон з вказаним розчином, об’ємом 150–250 мл.

Готовий розчин для парентерального введення зберіганню не підлягає!

Рекомендовані схеми лікування для дорослих:

 • при гострих запальних захворюваннях: по 6 мг за 1 ін’єкцію щоденно протягом 3 діб, а потім – через добу, курс лікування – 5–10 ін’єкцій;
 • при хронічних запальних захворюваннях: по 6 мг за 1 ін’єкцію через добу, усього – 5 ін’єкцій, а потім – 2 рази на тиждень, курс лікування – 10 ін’єкцій;
 • при туберкульозі: по 6–12 мг за 1 ін’єкцію 2 рази на тиждень, курс лікування – 10–20 ін’єкцій;
 • хворим на гострі та хронічні урогенітальні захворювання: по 6 мг за 1 ін’єкцію через добу, курс лікування – 10 ін’єкцій;
 • при хронічному рецидивуючому герпесі: по 6 мг за 1 ін’єкцію через добу, курс лікування – 10 ін’єкцій у комбінації з антигерпетичними препаратами, інтерферонами та індукторами інтерферонів;
 • для лікування ускладнених форм алергічних захворювань: по 6 мг за 1 ін’єкцію, курс лікування – 5 ін’єкцій: дві перші ін’єкції щодня, а потім – через день;
 • онкологічним хворим: по 6–12 мг за 1 ін’єкцію, курс лікування – 10 ін’єкцій; потім частота введення визначається лікарем залежно від переносимості та тривалості хіміо- та променевої терапії;
 • для профілактики імунодепресивного впливу пухлин, для корекції імунодефіциту після хіміо- та променевої терапії показаний довший курс лікування Поліоксидонієм (від 2–3 місяців до 1 року) по 6–12 мг в одній ін’єкції 1 або 2 рази на тиждень.

Рекомендовані схеми лікування для дітей.

При гострих запальних захворюваннях: по 0,1 мг/кг через день, курсом 5–7 ін’єкцій.

При хронічних запальних захворюваннях: по 0,15 мг/кг 2 рази на тиждень, курсом до 10 ін’єкцій.

При гострих алергічних та токсико-алергічних станах: внутрішньовенно (краплинно) у дозі 0,15 мг/кг з протиалергічними препаратами.

Для лікування ускладнених форм алергічних захворювань в поєднанні з базисною терапією: внутрішньом’язово по 0,1 мг/кг курсом 5 ін'єкцій з інтервалом 1–2 дні.

Діти:

Застосовують дітям віком від 6 місяців.

Передозування:

При застосуванні у призначених дозах випадки передозування не відмічалися. Можливе посилення проявів побічних реакцій. Терапія симптоматична.

Побічні ефекти:

Класифікація частоти виникнення побічних ефектів: дуже часто ³1/10; часто ³1/100 до <1/10; нечасто ³1/1 000 до <1/100; рідко ³1/10 000 до <1/1 000; дуже рідко ³1/10 000 (в тому числі окремо зареєстровані випадки).

При застосуванні препарату Поліоксидоній зустрічалися наступні загальні і місцеві реакції: Не часто (³1/1 000 до <1/100): у місці введення – хворобливість, почервоніння та ущільнення шкіри.

Дуже рідко (³1/10 000): підвищення температури тіла до 37,3 °C, легке занепокоєння, озноб протягом першої години після ін'єкції.

Якщо Ви помітили будь-які побічні ефекти, не зазначені в інструкції, повідомте про це лікаря.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 4 до 8 °С.

Несумісність:

При внутрішньовенному (краплинному) введенні не слід розчиняти в інфузійних розчинах, що містять білок

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.