Про нас

Аптека «36 і 6» - аптечна мережа України, яка динамічно розвивається. Основна форма аптечної мережі заснована за форматом класичної аптеки.

Перша аптека 36.6 була відкрита в 1999 році. Запорука нашого успіху - поєднання доступних цін, широти асортименту і грамотного та ввічливого обслуговування. Співробітники нашої мережі аптек 36,6 мають великий досвід і високу кваліфікацію, що дозволяє їм давати вичерпну консультацію покупцям різного віку.

Наша аптечна мережа «36 і 6» має великий досвід співпраці з різними фармацевтичними компаніями, ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками фармацевтичної продукції, яка має сертифікат про своє якість та безпеку для вашого здоров'я. Ми намагаємося задовольнити всі потреби наших клієнтів, яких поважаємо і цінуємо, тому асортимент нашої продукції регулярно оновлюється і розширюється. Ми турбуємося про кожного нашого клієнта,і в першу чергу про найбільш незахищені верстви населення і пропонуємо їм спеціальні соціальні програми зі знижками.

Задля поліпшення комфорту клієнтів, які віддають перевагу замовленнями за допомогою інтернет, наша компанія 36.6 розробила інтернет-каталог, який зробить пошук для покупця набагато легше і простіше, а як тільки необхідний препарат буде замовлений, покупцеві повідомлять про терміни його надходження в аптеку. Все для економії часу! Можна, звичайно, скористатися прямими номерами, які вказані для кожної аптеки мережі окремо, або відвідати наш сайт apteka36i6.com.ua , де ви можете дізнатися про наявність товару і замовити доставку. Аптека "36,6" адреси магазинів в Києві і Україні.

Будемо раді стати Вам надійним партнером і консультантом на шляху до міцного здоров'я і краси. Будьте здорові!


ПП АПТЕКА 36 і 6

Ліцензія на роздрібну торгівлю лікарськими засобами: Серія АЕ №194468