*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Вагибиотик 500мг №14 капсулы

  • 258

Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Вагибиотик 500мг №14 капсулы

Загальна характеристика:

Основні властивості лактобактерії L. Plantarum:

Нормальна вагінальна флора характеризується позитивною рівновагою між корисними бактеріями (лактобактеріями) та умовно-патогенними мікроорганізмами. Лактобактерії володіють антагоністичного активністю по відношенню до патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, та утворюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори.

Lactobacillus Plantarum LB931 мають наступний механізм пригнічення патогенної та умовно-патогенної флори:

  • сприяють виробленню органічних кислот, зокрема молочної кислоти, що стимулює імунну систему та формує слабо-кисле середовище, попереджуючи розвиток урологічних та гінекологічних інфекційних захворювань.
  • виробляють бактеріоцини (антимікробні речовини білкової природи).
  • виробляють пероксид водню (антисептик, який чинить дезінфекційну та дезодораційну дію).
  • мають високу адгезію до епітелію, в результаті чого формується захисний бар’єр проти колонізації патогенними та умовно-патогенними мікроорганізмами.
  • мають конкуруючу дію з патогенними та умовно-патогенними мікроорганізмами за харчові субстрати та рецепторні ділянки, які присутні на епітеліальних клітинах стінок піхви та кишечника.

Склад:

Одна капсула масою нетто 500 мг (mg) містить:

лактобактерії L. Plantarum LB931 - 10 млрд КУО (CFU)/50 мг (mg)

Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, кремнію діоксид.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність):

На 100 г (g): білки 2,50 г (g), жири 1,00 г (g), вуглеводи 74,00 г (g).

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g): 318 ккал (kcal) (1347,00 кДж (kJ)).

Форма випуску:

Капсули для орального застосування.

Рекомендації щодо застосування:

Вагібіотик® рекомендовано застосовувати для збільшення кількості природних лактобактерій в піхвовому середовищі та пригнічення зростання умовно-патогенної мікрофлори – основної ланки розвитку бактеріального вагінозу.

Застосування Вагібіотика® перешкоджає таким проявам бактеріального вагінозу або вагініту, як свербіж, виділення, неприємний запах та інше.

Вагібіотик® застосовується для профілактики у разі призначення антибактеріальної, гормональної і інших видах терапії, які можуть призвести до порушень мікробіоценозу піхви з метою запобігання дисбіотичних зрушень (зменшення кількості лактобактерій та збільшення умовно-патогенних та патогенних мікроорганізмів).

Вагібіотик® може бути рекомендований як додаткове джерело лактобактерій для підвищення імунітету та нормалізації кишечної та вагінальної мікрофлори; у разі патологічно зміненої мікрофлори піхви (наприклад, бактеріальний вагіноз або молочниця); під час і після лікування антибіотиками; при розладах, зумовлених стресом; при зниженні функції імунної системи; в період застосування ліків, що впливають на якість піхвової мікрофлори (пероральні контрацептиви); під час і після вагітності; після застосування гормональних препаратів; після перенесеної інфекції, що передається статевим шляхом.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування:

Вживати дітям від 14-ти років та дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу за півгодини до їди протягом тижня, капсули необхідно запити достатньою кількістю води. Повторний курс може бути застосований через 3 тижні.

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання.

Застереження:

Цей продукт можна застосовувати самостійно при чітко визначених проявах, що не потребують медичної уваги. Продукт можна застосовувати без призначення лікаря, але за умови попередньої консультації з ним, відповідно до інформації, що вказана у даному листі-вкладиші. У випадку, якщо прояви не зникають на протязі короткого періоду, необхідно звернутись за консультацією до лікаря. Перед вживанням в період вагітності та лактації обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту; діти до 14-ти років.

Упаковка:

По 14 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °C.

Термін придатності:

2 роки від дати виготовлення. Номер серії виробництва та кінцева дата споживання «Придатний до» вказані на упаковці. Не слід використовувати після закінчення строку придатності.

Не містить ГМО.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.