*Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від показаного на фото

Валавір 500 мг таблетки №42

  • Категорія відпуску: За рецептом
  • Діюча речовина: Валацикловір
  • Форма випуску: Таблетки
  • Модель: 45322
  • 613.92 грн

  • Є в наявності
Замовлення в 1 клік

Аптека, де можна отримати товар сьогодні. При відсутності, товар доставимо протягом 48 годин в аптеку або зручним способом доставки.

Аналоги

Инструкция Валавір 500 мг таблетки №42

Показання. – Лікування оперізуючого герпесу (herpes zoster). – Лікування інфекцій шкіри та слизових оболонок, що спричинені вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивний генітальний герпес. – Лікування лабіального герпесу (губної пропасниці). – Превентивне лікування (супресія) рецидивів інфекцій шкіри та слизових оболонок, що спричинені вірусом простого герпесу, включаючи генітальний герпес. – Зменшення передачі вірусу генітального герпесу здоровому партнеру при застосуванні Валавір® як супресивна терапія за умов дотримання правил безпечного сексу. – Профілактика цитомегаловірусної інфекції та захворювань після трансплантації органів.

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.