*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

XL-Супер капсулы №12

  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Форма выпуска: Капсулы
  • Производитель: Китай
  • Код товара: 22277
  • 345.78 грн

  • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция XL-Супер капсулы №12

Склад:

Морський коник, ямс китайський, женьшень, порія кокосовидна, горянка крупноквіткова; допоміжні речовини: магнію стеарат, желатин.

Властивості:

Екстракт морського коника (Hіppocampus Coronatus) -речовини, що входить в його склад працюють, як потужний статевий стимулятор. Є неперевершеним афродизіаком, підвищує статевий потяг і сексуальну витривалість.

Екстракт ямса (Rhіzoma Dіoscoreae) - сприяє збереженню гарної потенції аж до похилого віку. Його ефективність обумовлена наявністю стероїдних сапонінів, які допомагають підтримувати достатній рівень «сировини» для виробництва статевих гормонів як у чоловіків, так і у жінок. За рахунок підтримки оптимального гормонального фону нівелюються негативні наслідки вікових змін.

Корінь женьшеню (Radix Ginseng) - був використаний в традиційній китайській медицині протягом століть. Він має різнобічні ефекти, так як зміцнює психічний і фізичний стан. Женьшень також є великим афродизіаком. Його компонент гінсенозид має вирішальне значення для передачі сигналів в мозок і збільшення кровотоку в статевому члені. Впливаючи на гіпоталамус, стимулює вироблення головного чоловічого гормону (тестостерону). Таким чином, женьшень грає важливу роль в подоланні еректильної дисфункції та передчасної еякуляції.

Порія кокосовидна (Poria cocos Wolf) -поліпшує якість ерекції, підвищує статевий потяг, лібідо, забезпечує кращу сексуальну витривалість, підсилює повноту і яскравість оргастичних відчуттів. Також порія кокосовидна є прекрасним тонізуючим засобом, який підтримує активний фізичний і розумовий стан людини.

Горянка крупноквіткова (Herba Epimedii) - застосовується як м'який тонізуючий засіб, має загальнозміцнюючу дію при розладах статевої функції у чоловіків.

Рекомендації щодо застосування:

Для чоловіків як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.

Спосіб застосування:

Дорослим по 1-2 капсули 1 раз на день під час прийому їжі, запиваючи водою.

Протипоказання:

Не рекомендується приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці - три роки від дати виготовлення.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.