*Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від показаного на фото

Зацеф 1г. №5 фл

  • Категорія відпуску: За рецептом
  • Діюча речовина: Цефтазідім
  • Форма випуску: Порошок
  • Модель: 54974
  • 79.71 грн

  • Є в наявності
Замовлення в 1 клік

Аптека, де можна отримати товар сьогодні. При відсутності, товар доставимо протягом 48 годин в аптеку або зручним способом доставки.

Аналоги

Инструкция Зацеф 1г. №5 фл

Тяжкі інфекції: сепсис, бактеріємія, перитоніт, менінгіт; · інфекції у пацієнтів зі зниженим імунітетом, у пацієнтів відділень інтенсивної терапії, наприклад з інфікованими опіками; · інфекції дихальних шляхів, включаючи інфекції легенів у пацієнтів з муковісцидозом; · інфекції ЛОР-органів; · інфекції сечовивідних шляхів; · інфекції шкіри та м'яких тканин; · інфекції шлунково-кишкового тракту, жовчних шляхів і черевної порожнини; · інфекції кісток і суглобів; · інфекції, пов'язані з гемо- та перитонеальним діалізом і неперервним амбулаторним перитонеальним діалізом. Профілактика: інфекції при оперативних втручаннях на передміхуровій залозі (трансуретральна резекція).

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.