*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Зафакол №30 таблетки

 • Категория отпуска: Без рецепта
 • Действующее вещество: Комплексный состав
 • Форма выпуска: Таблетки
 • Код товара: 62417
 • 348.54 грн

 • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Зафакол №30 таблетки

Зафакол

Зафакол таблетки, в/о, киш./розч. №30 (10х3)

Виробник

Склад

1 таблетка містить: основні речовини: кальцію бутират – 307,0 мг (що еквівалентно 250,0 мг масляної кислоти), інулін – 100,0 мг (фруктоолігосахарид), Bifidobacterium bifidum – 800 млн., Bifidobacterium lactis – 220 млн. (сумарно 1,02 х 109 КУО) та допоміжні речовини: мікрокристалічну целюлозу, гідроксипропілметилцелюлозу, ампрак 01 (модифікований кукурудзяний крохмаль), ампрак 02 білий (тальк, гліцерин, діоксид титану, калію сорбат), магнію стеарат, шелак, лимонну кислоту, полівінілпіролідон К 30, барвник – патентований синій.

Без ГМО.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

 

На 1 таблетку

Енергетична цінність

 

Вуглеводи

Білок (Nx 6,25)

Жири (у тому числі насичені)

Клітковина

Кальцію бутират

Окремо масляної кислоти

Інулін (ФОС)

Сіль (Na x 2,5)

Ккал 1,7

КДж 7,2

0,457 г

0,01 г

< 0,01 г

0,391 г

307 мг

250 мг

100 мг

< 0,1 мг

Властивості

Завдяки спеціальній технології запрограмованого вивільнення, дія таблетки Зафакол починається безпосередньо в товстому кишечнику, сприяючи нормальному функціонуванню клітин слизової оболонки, зменшенню проявів запалення, нормалізації перистальтики, відновленню мікробіоценозу. Завдяки комлексній дії, Зафакол сприяє усуненню дискомфорту в області кишечника (біль, спазми, здуття, відчуття важкості), регуляції стулу та покращенню якості життя (психо-емоціональний стан) людини.

Масляна кислота належить до жирних кислот з коротким ланцюгом, яка утворюється в товстому кишечнику в процесі ферментації клітковини мікрофлорою та виконує наступні функції:

 • забезпечує енергією клітини слизової оболонки товстого кишечника, сприяє відновленню енергетичного статусу та покращенню метаболічних процесів в колоноцитах;
 • покращує кишковий бар’єр та попереджує проникнення патогенних бактерій з просвіту кишечника в кровоносне русло за рахунок:

а) стимуляції синтезу муцину та секреції слизу;

б) індукції у колоноцитів та фагоцитів продукції антимікробних субстанцій;

в) зміцненню зв’язків між колоноцитами.

 • стимулює процеси фізіологічної проліферації нормальних колоноцитів та сприяє підтриманню цілісності слизової оболонки та її відновленню в разі ураження кишечника;
 • зменшує синтез прозапальних цитокінів та проявляє протизапальну дію;
 • регулює водно-електролітний баланс в товстому кишечнику;
 • знижує вісцеральну гіперчутливість та больові відчуття;
 • забезпечує колонізаційну резистентність кишечника за рахунок пригнічення росту і розмноження патогенних бактерій.

Інулін – фруктоолігосахарид (складний вуглевод рослинного походження),який відноситься до групи пребіотиків та проявляє свої функціональні властивості в товстому кишечнику, де повністю засвоюється та гідролізується кишковою мікрофлорою, головним чином біфідобактеріями. В процесі мікробного метаболізму інуліну утворюється ендогенна масляна кислота. Сприяючи розмноженню та активному росту нормальної мікрофлори кишечника, інулін підсилює колонізаційну резистентність (тобто перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів) та детоксикаційну функцію мікрофлори, а також її властивість підтримувати всі види обміну речовин в організмі та всі функції шлунково- кишкового тракту (моторну, секреторну, всмоктувальну, екскреторну, імунну).

Біфідобактерії є необхідною складовою нормальної мікрофлори кишечника та сприяють:

 • підтриманню та нормалізації мікробіоценозу кишечника та захисту від кишечних інфекцій за рахунок високих адгезивних властивостей, антагоністичної активності по відношенню до патогенної та умовно-патогенної флори, продукції органічних кислот (молочної та оцтової) та зниженню рівня pH в кишечнику; зменшенню проникливості слизової оболонки кишечника для патогенів, токсинів та алергенів; збільшенню швидкості регенерації слизової оболонки;
 • покращенню травлення та всмоктуванню поживних речовин, вітамінів та мінералів;
 • синтезу вітамінів групи В, вітаміну К, фолієвої та нікотинової кислот;
 • засвоєнню кальцію та вітаміну D;
 • підтриманню імунітету;
 • нормалізації кишкової перистальтики.

Враховуючи властивості компонентів, Зафакол може використовуватись при:

 • диспептичних явищах, які виникають при функціональних порушеннях кишечника, порушенні регуляції стулу, розладах роботи шлунково-кишкового тракту, запальних явищах в слизовій оболонці товстої кишки;
 • необхідності нормалізації мікробіоценозу кишечника в результаті: прийому антибіотиків; різних соматичних інфекційних захворювань; вікових змін; фізичних навантаженнях; впливу негативних екологічних, кліматичних, стресових та соціальних факторів.

Рекомендації щодо застосування

Дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело масляної кислоти, інуліну та біфідобактерій, сприяє нормалізації функціонування товстого кишечника при розладах шлунково-кишкового тракту.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям з 12 років: по 1 - 2 таблетки на день після вживання їжі, не розжовуючи. Рекомендований термін споживання не менше 30 днів.

Застереження

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Дієтична добавка.

Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Діти до 12 років, вагітні, жінки у період лактації, індивідуальна нестерпність компонентів, що входять до складу продукту. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Форма випуску

Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні № 10, № 20 або № 30 у блістерах у картонній коробці. Середня маса таблетки 980 мг ± 5 %.

Термін придатності

2 роки з дати виготовлення. Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати у віддаленому від тепла та світла, сухому місці за температури від 8 °С до 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.