*Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від показаного на фото

Зеркалин раствор накожный 1% 30мл флакон

  • 172.51 грн

  • Є в наявності
Замовлення в 1 клік

Аптека, де можна отримати товар сьогодні. При відсутності, товар доставимо протягом 48 годин в аптеку або зручним способом доставки.

Аналоги

Инструкция Зеркалин раствор накожный 1% 30мл флакон

Склад:

 Діюча речовина: кліндаміцин;
 
 1 мл клиндамицин - 10 мг, у вигляді кліндаміцину гідрохлориду
 
 Допоміжні речовини: етанол 96%, пропіленгліколь, вода очищена.
 

 Лікарська форма:

 Розчин нашкірний.
 
 Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина з запахом етанолу.
 

 Фармакологічна група:

Протимікробні засоби для лікування акне.  Кліндаміцин.
 
 Код АТС D10A F01.

Показання:

Лікування вугрів звичайних.

Протипоказання:

Протипоказано пацієнтам, які мають в анамнезі підвищеної чутливості до засобів, які містять кліндаміцин або лінкоміцин, хвороба Крона, виразковий коліт або коліт, пов'язаний із застосуванням антибіотиків.
 

 Застосування в період вагітності або годування груддю:

 
 Вагітність. 
Відсутня інформація про добре контрольовані дослідження вроджених вад розвитку при місцевому застосуванні кліндаміцину у вагітних жінок.  Цей лікарський засіб слід застосовувати вагітним жінкам тільки у разі очевидної необхідності з урахуванням користь / ризик.
 
 Годування грудьми. 
Невідомо, чи проникає клиндамицин в грудне молоко після місцевого застосування.  Однак повідомлялося про наявність клиндамицина в грудному молоці після перорального і парентерального застосування препарату.  Слід або скасувати застосування лікарського засобу, або припинити годування груддю на період лікування, враховуючи важливість застосування лікарського засобу у матері.
 

 Спосіб застосування та дози:

 Тонкий шар розчину Зеркалін® наносити на уражену ділянку чистою шкіри 2 рази на добу.  Тривалість застосування визначає лікар індивідуально.
 

 Діти.

 
 Безпека і ефективність препарату у дітей віком до 12 років не досліджували.
 

 Побічні реакції:

 Відомо, що в лікарських форм кліндаміцину для зовнішнього застосування зрідка спостерігалися побічні реакції у вигляді діареї, діареї з домішкою крові і коліту, включаючи псевдомембранозний коліт (див. Розділ «Особливості застосування»).
 
 Було відзначено біль в животі та шлунково-кишкові розлади, нудоту, блювоту, а також фолікуліт, спричинений грамнегативними мікроорганізмами, подразнення шкіри, печіння, свербіж, сухість, еритема, жирність / жирна шкіра, контактний дерматит, кропив'янка, печіння очей, пов "язані  із застосуванням лікарських форм кліндаміцину, призначених для місцевого застосування. Реакції гіперчутливості. Пероральне і парентеральне застосування кліндаміцину було пов'язано з розвитком важкого коліту, який може мати летальні наслідки.
 

 Термін придатності:

 3 роки.
 

 Умови зберігання:

 Зберігати при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка:

За 30 мл в скляному флаконі;  1 скляний флакон в картонній коробці.

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.