*Внешний вид упаковки препарата может отличаться от изображённого на фотографии

Зест Слип капсулы №30

  • Форма выпуска: Капсулы
  • Категория отпуска: Без рецепта
  • Действующее вещество: Пасифлора, мелатонин
  • Производитель: Zest (Италия)
  • Код товара: 73783
  • 155.23 грн

  • На складе
Заказ в 1 клик

Аптека, где можно получить товар сегодня. При отсутствии, товар доставим в течение 48 часов в аптеку или удобным способом доставки.

Аналоги

Инструкция Зест Слип капсулы №30

Склад:

Активні інгредієнти: сухий екстракт квіток пасифлори, 10: 1 (Passiflora incarnata L.) - 100 mg (мг), мелатонін - 1 mg (мг).

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність) дієтичної добавки: на 100 g (г): білки: 24,13 g (г), вуглеводи: 69,16 g (г), жири: 0,07 g (г), 1588,52 kJ (кДж) / 380,03 kсаl (ккал); на 1 капсулу (0,299 g (г)): білки: 0,007 g (г), вуглеводи: 0,21 g (г), жири: 0,0002 g (г), 4,29 kJ (кДж) / 1,03 kсаl (ккал).

Властивості:

ЗЕСТ Сліп сприяє здоровому сну за рахунок дії компонентів у своєму складі.

Мелатонін, синтетичний аналог гормону, що виробляється у гіпофізі, бере участь у регулюванні сну та денної активності. Вінсинтезується у темряві і його максимальна концентрація досягається вночі. Нестача сну в нічний час, робота в нічні зміни, процес старіння, зміна часових поясів, – все це призводить до зниження синтезу мелатоніну в організмі.

Мелатонін сприяє нормалізації циклу сон-активність, справляє позитивний вплив на якість сну з більш швидким засинанням, довшим та глибшим періодом сну з легшим пробудженням.

Мелатонін – потужний антиоксидант, що легко проходить через всі клітинні мембрани, а також через гематоенцефалічний бар’єр. Мелатонін сприяє покращенню роботи імунної системи та функції зору, нормалізації артеріального тиску та має кардіопротективні властивості.

Пасифлора використовується для полегшення симптомів помірного психічного стресу та безсоння, сприяє зменшенню тривожності, дратівливості, покращує настрій та якість сну.

Рекомендації щодо застосування:

Використовуйте ЗЕСТ Сліп як дієтичну добавку до раціону харчування для скорочення часу засинання та нормалізації якості і ритму сну при безсонні, для полегшення адаптації при зміні часових поясів, при розладах сну через роботу в нічні зміни, для покращення самопочуття, настрою, фізичної та розумової працездатності.

Спосіб застосування:

Дорослим по 1 капсулі, після прийому їжі, перед сном. Для кращої адаптації при зміні часових поясів приймати по 1 капсулі перед першим днем подорожі та найближчі кілька днів після прибуття до пункту призначення.

Особливості застосування: курс споживання становить 15 днів. При необхідності подовження курсу споживання проконсультуйтесь з лікарем. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Застереження:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Одночасне застосування разом з валеріаною, кава-кава (перцем п'янким), 5-гідрокситриптофаном може спричинити посилення седативного ефекту.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до окремих компонентів.

Не рекомендовано вживати дітям, жінкам під час вагітності та лактації.

Особи із захворюваннями печінки, захворюваннями нирок, аутоімунними захворюваннями повинні проконсультуватися з лікарем перед застосуванням продукту.

Не вживати продукт одночасно з антидепресантами, бензодіазепінами, адренергічними агоністами / антагоністами, антипсихотиками, седативними антигістамінними препаратами.

Не вживати алкоголь до, під час або після прийому продукту.

Продукт може зумовити сонливість, тому під час прийому не рекомендовано керувати автомобілями та іншими робочими машинами.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °C у захищеному від світла та вологи, недоступному для дітей місці. Строк придатності: 3 роки.

Обратите внимание!

Описание препарата является упрощенной авторской версии сайта Аптека 36 и 6, созданная на основании инструкций по применению.

Перед началом лечения, проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с оригинальной инструкцией производителя (прилагается с каждой упаковкой препарата).

Данная инструкция о препарате является исключительно ознакомительной и не должна быть использована как руководство к самолечению.

Препарат может быть использован только после консультации с врачом.