*Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятися від показаного на фото

Зинацеф 1.5г для инъекций+

  • Категорія відпуску: За рецептом
  • Діюча речовина: Цефуроксім
  • Форма випуску: Порошок
  • Модель: 14247
  • 122.61 грн

  • Є в наявності
Замовлення в 1 клік

Аптека, де можна отримати товар сьогодні. При відсутності, товар доставимо протягом 48 годин в аптеку або зручним способом доставки.

Аналоги

Инструкция Зинацеф 1.5г для инъекций+

Лікування інфекцій, спричинених чутливими до цефуроксиму мікроорганізмами, або лікування інфекцій до визначення збудника інфекційного захворювання. Інфекційні захворювання дихальних шляхів: гострі та хронічні бронхіти, інфіковані бронхоектази, бактеріальна пневмонія, абсцес легенів, післяопераційні інфекції органів грудної клітки; інфекційні захворювання горла, носа: синусити, тонзиліти, фарингіти; інфекційні захворювання сечовивідних шляхів: гострий та хронічний пієлонефрити, цистити, асимптоматичні бактеріурії; інфекційні захворювання м’яких тканин: целюліти, еризепілоїд, ранові інфекції; інфекційні захворювання кісток і суглобів: остеомієліти, септичні артрити; інфекції в акушерстві та гінекологіі: інфекційно-запальні захворювання тазових органів; гонорея, особливо у тих випадках, коли протипоказаний пеніцилін; інші інфекційні захворювання, включаючи септицемії та менінгіти. Профілактика виникнення інфекційних ускладнень після операцій на грудній клітині та у черевній порожнині, на тазових органах, при васкулярних, серцево-судинних та ортопедичних операціях. У більшості випадків монотерапія Зинацефом є ефективною, але при необхідності препарат можна застосовувати в комбінації з аміноглікозидними антибіотиками або з метронідазолом (перорально, у супозиторіях або ін’єкційно). У разі наявної або очікуваної змішаної аеробної та анаеробної інфекції (наприклад перитоніту, аспіраційної пневмонії, абсцесу легенів, органів тазу та мозку) та високої вірогідності такої інфекції (наприклад, при операціях на товстому кишечнику та у гінекологічній хірургії) прийнятним є застосування Зинацефу у комбінації з метронідазолом. При лікуванні пневмонії та загострення хронічного бронхіту Зинацеф можна призначати перед пероральним застосуванням цефуроксиму аксетилу (Зіннат), коли це необхідно.

Зверніть увагу!

Опис препарату є спрощеною авторською версією сайту Аптека 36 і 6, створена на підставі інструкції / ій по застосуванню.

Перед початком лікування, проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з оригінальною інструкцією виробника (додається з кожної упаковкою препарату).

Дана інструкція про препарат є виключно ознайомчої і не повинна бути використана як керівництво до самолікування.

Препарат може бути використаний тільки після консультації з лікарем.